Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz evő gyerekekkel mit...

Rossz evő gyerekekkel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Babám 5 hónapos lesz,nagylányom 5 éves múlt,mindkettő rossz evő sajnos.A nagyobbikkal sem tudott a doktornő mit csinálni,mai napig szenvedünk az evéssel,gyerekként ugyanilyen voltam én is.Ettől féltem pont a terhességem alatt hogy a másik gyerekem is nehogy ilyen legyen,de sajnos mégis,elegem van.
2013. dec. 10. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

5 hònapos lesz? mièrt rossz evő mit nem eszik meg tàpszert,anyatejet?


miket pròbàltatok a nagynàl? miben nyilvànul meg? f

kicsit kevès az info szerintem, de lehet figura alakù ètelekkel pròbàlkoznèk, közös kèszìtés....stb

2013. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, kevés az info! Mit eszik a kicsi? A nagynak multivitamint, béres cseppet nem próbáltál még? Mi az hogy rosszevő a nagy? Válogatós? Keveset eszik? Nem eszik??
2013. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A babám anyatejes és tápszeres is pótlás miatt.Tejpépet adok neki gyümölccsel egyszer naponta,ennyi a hozzátáplálásunk még csak,mert a főzelék nem megy neki.Abban nyilvánul meg hogy egyszerűen nem kéri,a pépet köpi ki,nem érdekli az evés,a tápszer sem kell,csak kb fél adagot eszik meg egyszerre,anyatej sem kell üvegből,szóval nem jó evő,de fogzik rendesen egy ideje.A nagyobbik pedig válogatós is és egyszerűen nem is szeret enni,ezt ő maga mondta.
2013. dec. 10. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
te is felnöttél igy én is. valószinüleg velük sem tudsz mit tenni mint kinálni. Éhen nem fognak halni, sok rossz evö gyerek van. Nekem állitólag volt olyan hogy egész nap nem ettem csak kb 2 kekszet. Aztán mádnap bepotoltam. Egy idö után nem idegesitette magát rajta Édesanyám. Most felnött fejjel nagyon szeretek enni.
2013. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!