Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért csinálja ezt 8 hetes...

Mért csinálja ezt 8 hetes babám? Nagyon aggódok?

Figyelt kérdés

Egy-két hete csinálja csak ezt. Sír hogy éhes de nem akarja bekapni a cumit már van hogy torkaszakadtából üvölt de akkor sem kapja be. Egy idő után persze eszik de van hogy ez eltart 5 percig is de van mikor egy percig és van hogy nem is csinálja ez (ez utóbbi ritka sajnos).

Eddig egyszerű cumit használtuk már annál is ezt csinálta ezértis váltottunk Chicco Step Up 1-re. A tápszer ugyan az Milupa fermentált.

Nagyon aggódom, lehet hogy valami baja van?


2013. dec. 10. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos hogy az éhség miatt sír?
2013. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak lusta, az én fiam ugyanezt csinálta (ő anyatejes) és csak küszködés árán volt hajlandó dolgozni kicsit a kajáért, viszont itt kevés szakembert találsz, érdemesebb lenne védőnővel, szoptatási tanácsadóval beszélned!
2013. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen biztos, mert mikor hajlandó bekapni a cumit és enni utána büfi és alszik vagy nézelődik.
2013. dec. 10. 19:01
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is először arra gondoltam, hogy ez más cumi nehezebben jön és azért de eszembe jutott hogy az előző cumival is ezt csinálta pár napig(utána váltottunk másra). 17-én megyek védőnőhöz tőle is megfogom kérdezni.

Köszönöm a válaszokat.

2013. dec. 10. 19:02
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem ezt csinálta kezdetektől lusta volt cicin enni így kénytelen voltam cumisüvegből adni neki a tejet de mivel nem nagyon indult be így kénytelen voltam tápszert adni neki.
2013. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is elapadt mert nem cicizett a kórházban is csak küszködtünk mert nem mutatta meg senki hogyan kell (első baba).És sajnos ez lett a vége
2013. dec. 11. 06:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem két dolog jutott eszembe. Első, hogy nem-e dugul el a cucli, előfordulhat ha csomós marad a tápszer? Vagy az, hogy a póz kényelmetlen neki ahogy etetni próbálod. Próbálj meg az utóbbin változtatni, hátha.
2013. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem csomós, a pózt meg már próbáltam fekve, félig ülve nem tudom van-e más póz?
2013. dec. 11. 11:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyém, oldalára fordulva szeretett enni, próbáld meg úgy.
2013. dec. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Eddig amugy bevált ez a póz csak mostanság nem tudom mi van vele.

Minden etetés elött előadást tart :)

2013. dec. 12. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!