Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légyszi 1 hónapos babám...

Légyszi 1 hónapos babám felváltva szopizik tejet és tápot 120 ml kap eleinte 3 óránként kapta de már van úgy hogy 1 óránként is éhes lesz, nem sok ez neki?! Aggódok, hogy nehogy sokat egyen, de közbe keveset se szeretnék adni neki Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
éjjel 6 órát is végig alussza de napkozbe csak rövidebb időre alszik el.
2013. dec. 10. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem óránként nem.lesz éhes. Vmi más lehet. Inkább csak a közelségedre vágyik.

Ha óránként eteted, akkor a gyomra folyamatosan dolgozik, hasfajas is lehet belőle.

2013. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
na-én is pont ezt akartam irni-nem lehet ilyen sűrűn éhes.ha egy baba sir, nem kell mindig arra gondolni,hogy éhes.minek a "TÁP"-ha van tejed?-de-valóban sok,egy egy hónaposnak 3óránként kellene enni-és közben,jobb esetben aludnia-ha ennyit sir,biztos a pocak fáj.-vagy más baja van
2013. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én két hónapos kisfiam 3 óránként eszik 100 at.ő sajna tápszeres.ha van tejed miért adsz neki tápszert? ha nagyon nagyon sír és nyitogatja a száját akkor lehet hogy szomjas mert a tápszertől lehet az nagyon is.tedd cicire és ne adj neki tápszert mert csak elapad a tejed.most van amugy is abban a szakaszban hogy több tejet igényel.gabim is így volt, négy hetesen óránként kéredzkedett cicire akkor még volt tejem.
2013. dec. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja és akkor cs.esztem el mert hozzátápláltam táppal és így szépen lassan elfogyott a tejem...
2013. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!