Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 napos babám rengeteget...

8 napos babám rengeteget eszik kicsit aggódok?

Figyelt kérdés
90 miliket szopizik 3 óránként, mindenhol azt olvasom, hogy kb 3 hetes baba eszik ennyit és nekem is fura, mert az első gyermekem ennyi idősen csak a felét ette, normális ez?
2011. okt. 29. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyit eszik,amennyire szüksége van. Inkább örülj neki,hogy van elég tejed.
2011. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 hetesen evett annyit, mint egy 2 hónapos. Azóta viszont nem sokat nőtt az igénye. Most annyit eszik, mint az "előírt" adag. Ne aggódj, ő ennyit igényel most.
2011. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A középső és legkisebb fiam is egy hetesen 1 deciket szopott. Ne aggódj. Jól fejlődik, van tejed, örülj.
2011. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Enyém is ennyiket szopizott, meg néha 150-et is :)

Teljesen normális gyereked van, nem kell könyv szerint pontosan étkezni.

2011. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám eleinte vagy épp eleget, vagy kevesebbet evett, mint amennyit " kellett volna". 5 nap után hazajöhettünk volna a kórházból, de azt mondták, hogy még várnának a hazamenetellel egy napot, hátha kicsit többet eszik... No, ezután(mintha értette volna), 2szer szopizott egymás után(szintén 3 óránként evett) először 100-at, majd 120-at, 6 naposan!!! Szóval ne aggódj! MOst l éves a pindurom, a mai napig annyit eszik, amennyit adok neki(szóval rengeteget, és így is meg kell húznom egy határt, mert ha addig adnám neki amíg kéri, nem is tudom mi lenne a vége:)). De hál'Istennek nem kövér, pont átlagos méretei vannak!
2011. okt. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!