Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kreatív anyukák ötleteit várom?!

Kreatív anyukák ötleteit várom?!

Figyelt kérdés

Ilyen gyerekágyunk van: [link]


14 Hónapos a kisfiúnk és szeretnénk átszoktatni az új ágyikójába,mert a másik lassan kelleni fog a tesónak.A problémám az,hogy nem tudjuk mivel lehetne bezárni a kilépő részt,mert éjszaka rengeteget forog és félek,hogy még azon a kicsi helyen is ki tud esni.Olyan valamire gondoltunk amitől ő még reggel ki tud jönni,mert azt sem akarjuk,hogy megpróbáljon máshogy kimászni belőle.Köszönöm és várom az ötleteket:)


2009. nov. 23. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt úgy oldottam meg hogy egy félbehajtott paplant terítettem az ágy elé. Egyébként megszokják a gyerekek és csak néhányszor pottyanhatnak le róla. De betehetsz a résbe hosszúkás henger alakú párnát, és akkor álmában nem tud lecsúszni a kicsi. Ha teljesen eltorlaszolod akkor meg megpróbál átmászni a peremen és akkor nagyobbat eshet, mintha üresen maradna a lyuk.
2009. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valószínű, hogy ezen a résen kiesne, de sosem lehet tudni. Tegyetek a kijárat alá szivacsot, vagy vastag plédet, akkor nem lesz baj, ha kiesik. Én a gyerekeimet 2 éves koruk előtt 2-3 hónappal szoktattuk normál ágyba. Az a tapasztalatom, hogy egyszer, max. kétszer huppantak le, utánna többet sosem. Nálunk nem volt semmilyen védőrács, csak a takaró a földön. Egyik sem ébredt fel a leesés miatt, csak mikor visszaraktuk az ágyba.
2009. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ohhh hát ha nagyon kreatív akarok lenni és mivel kisfiú simán mondanám,hogy csináljatok egy fa sorompót neki, a réshez:D De jelen esetben szerintem is megteszi a henger:)


A&A

2009. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!