Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kreatív anyukák! Ötlet?

Kreatív anyukák! Ötlet?

Figyelt kérdés
Van valami jó ötletetek, hogy mivel küldjem locsolkodni 15 hónapos kisfiamat? Csak sima vizet szeretnék beletölteni valamibe, de a kölnis üvegcsét még nem tudja pumpálni (ami nem is baj egyenlőre :D). Csöpögősre gondoltam, kipróbáltam a cebionos üveget kimostam, de a víz nagyon folyt belőle, nem csöpögött, mivel az nem olajos és sajna több ötletem nincs :(
2011. ápr. 15. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Buborékfújó :) Vizes is, büdös is -bár van akinek kifejezetten tetszik az illata- tetszeni is fog neki.
2011. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez aranyos :D köszönöm, de még buborékot sem tud fújni sajnos :( Viszont jövőre jó lesz....
2011. ápr. 15. 16:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan fürdő játékotok,ami ilyen kis sima puha műanyag figura(állat),azt a kis kezével ha megnyomja,spriccel a víz pici sugárban.VAGY,pici játék cumis üvegből is vicces lenne.
2011. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Picike vizipisztoly? Azt tuti megtanulja pár perc alatt kezelni :-)
2011. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés!Most babámmal-14 hós-megpróbáltam lenyomatni a parfümöt,spray-t,de nem ment.Szerintem adj neki egy üres kölnis üveget és mintha locsolna.Szeretik a kicsik a mintha dolgokat és gesztusnak pedig tökéletes!
2011. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A mis kissrácunk (1,5 éves) szódás szifonnal megy :) Papa majd viszi a kezében, ha locsol, akkor majd ráteszi a kis kezecskéjét, és nyomják együtt. Már gyakorolja :P
2011. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindegyik jópofa :) Esetleg várom még mások ötleteit is, sok pici fiú megy idén elöször locsolkodni ;)
2011. ápr. 16. 11:55
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet akár egy régi cumisüveg is, amit az én kisfiam nagyon szeret rázogatni, így jön is belőle a víz.

Én zsebes nadrágot adok rá húsvétkor, hogy elférjen az a sok locsolópénz. :O)

2011. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
homokozós vödörbe pici víz és egy jó nagy ecset.belemártja és csak a mama felé kell suhintani és máris meg van locsolva!
2011. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
viráglocsoló kancsó:)(vízzel) Panadolos, Nurofenes szirup adagolója,:)Verdás üditős flakon, csőrös pohár stb.
2011. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!