Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis hogy 12 honaposan...

Normalis hogy 12 honaposan egesz nap csak konyveket nezeget? Mas babaja is olvas?

Figyelt kérdés

A fo programja a konyvnezegetes. Teljesen lekoti, nem

Unja meg, akar egy nap 5-6 alkalommal is elvan a konyvnezegetessel 20 percen keresztul.


2013. dec. 12. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
A fiam 1,5 éves, ő pont, hogy egy percet sincs meg könyvekkel. Egész nap megy, szalad, pakol, kutyázik, bújócskázik, kergetőzünk. Legújabb szórakozása, hogy ki-be pakolja a lábasaimat. Nagyon különbözőek a babák, a Tiéd valószínűleg nyugodtabb típus, az enyém pedig pörgős.
2013. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, még mindig jobb mintha a csillárról szednéd le naponta százszor.
2013. dec. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is nagyon könyves már pici kora óta. Nagyon szerette ha mesélek neki a könyveiből (nem a mesét hanem a képek alapján). Már 4 éves, még mindig nagyon szereti a könyveket. Ha olyan kedve van, akkor leül, olvasgat hangosan magának, vagy nekünk, vagy a kistesójának, átnézi majdnem az összeset egymás után, rengeteg könyve van. Sokáig elvan vele., Aztán mikor megunja, akkor elkezd pörögni ezerrel, le se lehet lőni. Ő olyan típus, hogy el is tud lenni, leköti a figyelmét sok minden, de máskor meg csak megy, szalad, energiabomba. Mellette pedig nagyon akaratos, szófosó kislány, mármint dumagép, be nem áll a szája egész nap, és szeret irányítani is.
2013. dec. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nalunk is ugyanez a helyzet, az en kisfiam is nagyon szereti a könyveket, naponta többször oda is hozza hozzam öket, hogy nezegessük együtt, de van hogy ö egyedül nezegeti. 1 eves.
2013. dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én másfél éves (jövő héten 18 hónapos) fiam mesél a könyvekből a plüssmacinak :) Néha értelmes szavak is vannak benne, képek amiket lát, néha odanyomja a maci orrát a könyvhöz hogy nézze meg jobban :) Nagyon édes, imádom hogy ilyen kis könyvmoly. Már 2 hónapos kora óta kap könyveket, nem tépi szét, már nem rágja meg. Érdemes kipróbálnod más leülős játékot (ha még nem tetted meg), mi szoktunk memóriakártyázni, kirakok kb 20 kártyát (10 pár összekeverve) és megkeresi mindegyiknek a párját. Nagyon lehet ilyenkor fejleszteni, rajzoltatni (a karika egész jól megy), használd ki ezt a lehetőséget!
2013. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. vagyok, bocs, nem írtam hogy 12 hónaposan is könyvmoly volt, azóta fejlesztette ezt tökélyre :) A memóriakártyát kb 3-4 hónapja kapta, de már most érdemes kipróbálnotok, hátha...
2013. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kislányunk 13 hónapos, pár hete önállóan, szépen jár. Semmi, de semmi nem köti le csak a járás, a pakolás, és a könyvek. A játékaival egyáltalán nem játszik, pedig nagyon sok, hasznos, fejlesztő játéka van.

Van kb. 20 db leporellós könyve, amiket napjában többször kipakol, hosszasan átnéz, és szórakoztatja magát vele. Jelenlegi kedvenc az Anyám tyúkja. Imádja! :) Nevetve mutogat a kutyára, macskára és a tyúkra. Nagyon cuki. :)

2013. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen, az én lányomat is nagyon lekötötte. 1-1,5 éves kora között naponta kb. 2 órát összesen simán eltöltöttünk a fotelban ülve. Aztán megszületett a tesó... :-)
2013. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kislanyom is szereti a konyveket, mar nem is tudom mikor adtam neki eloszor konyvet a kezebe, most 16 honapos es 3 kedvenc meseskonyve van, amiket nagyon szeret lapozgatni, sokszor hozza a konyvet es akkor leulok vele, o lapoz es en magyarazom neki, hogy mi micsoda, mar oda jutottunk, hogy en kerdem mutasd meg a fat, bekat, viragot, halat, stb, es o mutatja, szoval lanyom is imadja a konyveket.
2013. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!