Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb mikor ismeri fel a tárgyaka...

Kb mikor ismeri fel a tárgyakat a baba a nevük alapján úgy hogy odamegy érte és meg is fogja? Nagy baj ha ezt 10 hónaposan még nem tudja?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy cseppet korai ez még 10 hónaposan.


Szerintem 15 hónapos kor körül kezdődik ez a tudatos dolog.

Kisfiam 18,5 hónapos, amit ismer, és kérek tőle azt idehozza nekem.

2013. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10 hónaposan ez még nagyon korai. A fiam 1 hét múlva lesz 1,5 éves, kb. 1 hónapja hozza oda a tárgyakat, ha kérem. Persze csak amiket ismer.
2013. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat, de én arra gondoltam, hogyha mondjuk azt kérdezem tőle, hogy hol van az auto, akkor odamegy a kisautójához és megfogja, de nem kell hogy odahozza nekem, csak, hogy tudja, hogy az az autó.
2013. dec. 3. 09:42
 4/11 anonim ***** válasza:
szia 10hónapos a lányom és azoknak a tárgyaknak a nevét amivel sokat játszunk már felismeri,pl:labda,kocka....de szerintem egyátalán nincs elkésve ha nem...
2013. dec. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, és oda is megy hozzájuk, illetve kiválasztja a többi játék közül?
2013. dec. 3. 09:48
 6/11 anonim ***** válasza:
igen,odamegy ....én azt játszom vele,hogy "kérem szépen Molli a labdát"és ő nyújta a kis kezével...szeretünk így játszani mert sokat huncutkodik közben :nyújta de amikor elvenném elhúzza,és jókat kacarászik....
2013. dec. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire általános, de az én 8 hónaposom a labdát felismeri, érte megy, és ha kérem akkor oda gurìtja hozzám.

Lámpát, nyuszit, apát stb. felismeri, a"hol van...?" kérdésre odanéz, esetleg mutatja. Kezében lévő dolgokat odaadja, ha kérem.

Első baba, nem tudom, segítettem-e.

2013. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy baj ha nem ismeri fel a babád a tárgyakat..viszont csatlakozom az előttem szólókhoz..Én lányom is elég sok játékát felismerte 10 hónaposan.

Van videóm is ott 8 hónapos volt, és a labdát, lámpát, újságot már tudta hol van ha rákérdezem:)

2013. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem nagy baj, sőt! A mi picink 14-15 hónapos korára kezdte felismerni a játékokat. Ha megkértem oda is hozta nekem. :)
2013. dec. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 10 hónapos, felismer pár állatot, játékot, ha kérdezem rámutat, vagy ha kérem ideadja. De szerintem nem mindenkinél egyforma.
2014. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!