Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposan mêg tápszert...

8 hónaposan mêg tápszert adtál babádnak vacsorára vagy kapott már egyebet is? Mit?

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 06:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Tápszert.
2013. dec. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 hetes kora óta kellett, volt tej, de kevés. nagy küzdelemmel sikerült csökkenteni a tápszert, ahogy elkezdett enni, sikerült még kevesebb tápszert adni, a tejem meg nem apadt el. 6 hónapos korától elkezdtem sinlacot is adni, egyre többt, aztán 8-9 hónapos korára sikerült teljesen elhagyni a tápszert, növényi tejeket kap, nagyrészt én csinálom, szezámmag, napraforgómag, köles, zab, rizs, stb. tejterméket azóta sem kap, de még szoptatom, elmúlt egy éves.
2013. dec. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia nálluk este 18:00 kor kapja a fött ételt és mikor fektettnénk le még egy utolsó tápszer de sajnos ez már nem kell neki...igy adunk az utolsó etetésnél még puddingot mellé. Ugy is nagyon szereti. De a napi 3- szori tápszer adagja is megvan naponta.
2013. dec. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
8hónaposan már nem, mert már majdnem mindent evett. Sőt, a mai tiltás ellenére már tejet is kapott, és nem lett allergiás semmire.
2013. dec. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit az utlsó írt, nálunk is ez volt a helyzet. Fél éves korától hígított forralt házi tejet ivott, azon kivül rengeteg főtt ételt megevett már, amit én főztem magunknak, persze nem annyira sósan, és minimális fűszerrel, pl. törtkrumpli,húsleves a benne levő zöldséekkel, sülthús..valahogy ezeket jobban szerette mint az üveges bébiételt, vagy tejpépeket.
2013. dec. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tápszert kapott.
2013. dec. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tápszert
2013. dec. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!