Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jo dolog a babykom...

Szerintetek jo dolog a babykomp? Mikortol lehet hasznalni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 15:07
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem haszontalan.
2013. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
67%
Nem jó dolog, sőt káros, arról nem beszélve, hogy teljesen felesleges. Nézz utána a neten, sok írást fogsz róla találni.
2013. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
66%
draga nagy helyet foglal es mostmar mindneki minden forumon azt szajkozza, orvosok, vedönök, hogy karos, csak nezd meg neten. Semmiben sem lehet/kell "segiteni" vagy eröltetni a baba mozgasfejlödeset. (termeszetesen ha orvosilag igazolt baja van, ekkor is szakember). Meg a kezet sem kell fogni emg felallitani emg vezetgetni, magatol kell es fog megtanulni jarni.
2013. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
2013. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
2013. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
65%
Én nem tudom, már minden káros. Nekünk is volt, mikor gyerekek voltunk,a kezünket is fogták és úgy vezettek minket, és semmi bajunk nincsen. És még sorolhatnám. Pont ezért van ez a sok allergiás, tejérzékeny stb. gyerek, mert a széltől is óvják őket. Nem jó ez így. De milyen jó volt nekünk anno. Egy 28 éves 20 hkm.
2013. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
63%

Ez mekkora h.ség. Két fiam van, 15 év körüliek. Mind a ketten imádták a kompot.


Akkor még azt mondták, hogy akkor lehet kezdeni, amikor a baba magától felül. Hát a kisebbik fiam 5 hónaposan felült, bele is tettem. Onnan kezdve királyság volt az életem. Bárhová mentem, jött utánam. Elfoglalta magát, szabadon mozgott, "ment" játszani a tesóval.

Alapból gyorsabb volt mint az átlag már csak ha az ülést nézzük. No mindegy. 10 hónaposan indult el, egy évesen már szaladt a fűben.

Az ég világon semmi baja nem lett a komptól. Gyorsabban is nő mint az átlag, nálunk mindenki magas. Most tölti a 14-et, 180 cm, 75 kg. Ha valami sérült volna a komptól, arról már tudnánk.

Szóval ha még egyszer kezdeném, újra beletenném.

2013. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
79%

Na és mióta káros?

Amióta beléptünk az EU-ba, és még a homokozóvödröt is EU-szabvány szerint kell gyártani?

2013. dec. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
en csak azert probalnam ki, mert fekudni nem szeret, ha nem lat sir, es gondoltam ha vizszintben van akkor hatha szebb a vilag.
2013. dec. 12. 15:44
 10/52 anonim ***** válasza:
ezek az ervelesek kb oylanok mint hogy en is cigizek emgsem vagyok tüdörakos. Gyökerseg. Azert mert neked epp nem lett töle beteg a gyereked, bizonyitott h karos es masnak meg lehet. De hat a cigit is sokan szivjak annak ellenere h tudjak h mi a hatasa, csak a gyereked nem dönthet meg, neked kellene helyette felelössegteljesen.
2013. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!