Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó dolog 6 hónapos kortól...

Jó dolog 6 hónapos kortól használni a szoktató (csöpögésmentes csőrös pohár) poharat? Hasznos? Nem fog elfordulni így a cicitől? Még szoptatok.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat és jó tanács, mint csecsemőápoló

Hagyd ki a csőrös pohár időszakot és adj neki sima poharat szívószállal. A szopó mechanizmus így jelen van, de közben a poharat is szokja, nincs lekötve a keze, tud ivás közben játszani és ha nem kell csak kiveszi a szájából. Előbb utóbb átáll és gyorsabban, könnyebben mint egy csőrős pohárnál és még a szoptatás sem okoz közben gondot.

2010. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sima pohárból is tudnak inni a babák. Én csak most,9 hónaposan kezdtem itatni,sima pohárból és hamar belejött.
2010. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vettem, de megbántam. Pohárból iszik evésnél méghozzá nagyon szépen:-)
2010. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kutya baja se lesz az itatópohártól, jó ha megtanulja használni. Utazol vele vhova és majd szívószállal fog inni?

Séta közben játszótéren...? Nyugodtan ihat csőrös itatóból is és pohárból is és fog cicilni is. Gyereke válogatja amúgy, egyáltalán nem biztos, hogy emiatt fog elfordulni a cicitől, ha esetleg éppen akkor teszi ezt meg, amikor elkezd mást is enni-inni. Gyakorlott Anya tanácsa

2010. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos kora óta kezdtem itatni a lányom,sima pohárból iszik azóta,azaz 2 hónapja és nagyon szeret így inni.
2010. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6hónapos korában kezdtem itatni csőrős pohárból.Most 1éves még mindig szopizik.Mellette tud pohárból is inni,de azért ezt kényelmesebbnek találom ha például megyünk valahová.
2010. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!