Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hos babanak antibiotikum...

6,5 hos babanak antibiotikum miatt kicsipett popsira mit javasoltok?

Figyelt kérdés
szegenykemnek minden pelusban van egy pici kaka :- mar nagyon piros a popoja. ja es a jo indulatuak miatt, kap probiotikumot, de igy is megy a hada. :-((
2013. dec. 12. 21:41
 1/7 Nememlékszem ***** válasza:
Sudocrem-et jó vastagon próbáltad már?
2013. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sudocrem sokaknak beválik, nekünk sajnos pont semmit sem ér. A sima gyógyszertári segíthet, vagy ha az sem, akkor a háziorvos ír fel erősebbet, ami szintén gyógyszertári. Ha a probiotikum nem használ, esetleg kipróbálhatsz másikat. Nem minden gyereknek jön be mind, nekünk pl a vm Kid elnevezésű semmit nem ért, de a Normaflore jó lett.
2013. dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézze meg a doki mert lehet kicsit gombás is az antibiotikum miatt felborúlt a bélflorája.

A boraxos popsikrém nagyon jo rá de ha kicsit gombás is arra pimafucor is kell + ba.

Kérdezz rá.

2013. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kerdeznek, de persze pentek van:-(
2013. dec. 13. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Végül mi vált be nálatok?Nálunk most ugyanez a probléma,az antibiotikum miatt éjjel bekakált és nem szólt én meg ugye nem néztem meg,mert eszembe nem jutott volna és borzasztóan kicsípte a popsiját.Nekünk bepanthen van itthon én azzal kenem. 3 éves a fiam.Nektek mitől múlt el?
2014. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem hasznaltam popsitorlot, kamillaval mostam a popsijat, utana teljesen szarazra toroltem, majd krem, sudo v neogranormonn. es rogton tisztaba tettem, persze ha pont eszre vettem.
2014. jan. 3. 23:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod.
2014. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!