Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiválthatok már két étkezést?...

Kiválthatok már két étkezést? Babám 6 hónapos. Kb egy hónapja az ebéd főzelék, délután kap tejpépet, és tápszert is. Kiválthatom már azt is, hogy csak tejpép legyen, meg gyümölcs.4 szer eszik egy nap. Reggeli és a vacsora tápszer.

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

En is hasonlo helyzetbe jarok.az en lanyom is 6 honapos.En igy csinlom most:Reggel 200ml tapszer.10 orai:2 gyumolcs+kicsi tapszer(mert szomjas) vagy baba tejberizs+kis tejcsi.Ebed:Sok zoldseg+tapszer.Uzsonna:tapszer de neha ha hamarabb folkel es ehes kap egy kis tejberizst.Vacsora ismet 200ml tej.

Viszont en most probaltam neki levaltani a cumisuvegen a cumit a 6 honapos kortolira ami 4 cseppes de nem jott be neki mivel omlik belole a tej.Ami neki tetszik mert pik pakra jol lakik viszont utana csak buggyan belole ki a tej igy maradtam a reginel.Majd probalkozok kesobb.

Ti milyen gyumit,zoldseget esztek?Mi a kedvence?Mi.Gyumi:Korte(imadja)alma(nem tud kakilni tole)banan.Probaltuk a sarga dinnyet es par csepp mandarint.Zoldseg:edes es rendes krumpli,brokkoli,karfiol,spenot,feher repa,repa.Es kap neha uvegeseket is amit szinten szeret.

Ne pontozzatok le mert tudom sok embernek nem fog tetszeni hogy ilyen zoldsegeket adok a lanyomnak es valamit csak kesobb lehetne stb. de ezt mindenki maga donti el szerintem.Es imadja oket semmi baja toluk!

2009. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A babám eszik krumplit, répát, sütőtököt,pici cukkinit is és brokkolit evett. De a brokkoli nem jön be:(

Gyümik közül alma, körte, banán, most már nincs őszibarack sajna, azt nagyon szerette.

Én úgy vagyok vele, hogy ha gyümit vagy zöldséget kap , jobb mint a tépszer. Ezek legalább természetes dolgok...

2009. nov. 24. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!