Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja most ezt? 5...

Ananke kérdése:

Miért csinálja most ezt? 5 hetes babám, eddig minta gyerek volt, lettem aludt, cicire tettem evett. De két napja nem, miért lehet?

Figyelt kérdés

Kb 3 óránként szokott enni,nappal keltem,éjjel ha nem ébred meg hagyom had aludjon.Ha magától felkel megetetem,ami 4 óra alvás után van.Ez tök jól ment így,de tényleg két napja nem ismerünk rá.Most éjjel 3-től reggel 9-ig fenn volt,max 5 percekre aludt el.Megetettem,pelus csere is volt,ringattam semmi.

A másik,hogy azt miért csinálhatja,hogy elkezd cicizni,és 5 perc után hátra vágja magát,vörösödik,hoszti van.Ilyenkor megbüfiztetem,akkor kicsit megnyugszik akkor is ha nem böfög.Akkor kicsit megint eszik és kezdődik előről.Ja 20 percet szokott enni,vagy ha sokat nyammog akkor hagyom tovább.Ma egésznap alszik persze.Felébreszteni se nagyon lehet,meg ötletem sincs,hogy lehetne.Segítsetek mit csináljunk?


2013. dec. 13. 16:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az alvás valószínű fronthatás miatt lehet-mármint a nem alvás:D Lehetséges,h megfájdul pocija szopi közben,nekem ez jutott eszembe első gondolatra.Viszont arra ösztönözzed,h ne nyammogjon a ciciden,a későbbiekben megszenveded majd...
2013. dec. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!