Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez? A kislányom 2...

Mitől lehet ez? A kislányom 2 hónapos kora óta végigaludta az éjszakát, most 8 hónapos, de egyre gyakrabban felébred éjjel.

Figyelt kérdés
A viselkedése is merőben megváltozott az utóbbi 2 hétben, nagyon hisztis, anyás. Nappal elég nehéz vele, de úgy voltam vele, hogy nem baj legalább éjszaka alszik. De egyre többet sír álmában, tegnap meg fel is ébredt éjszaka. Fura volt, mert már nagyon régen nem kellett felkelni hozzá. Szerintetek, mos tmár mindig fel fog ébredni éjjel? Hallottatok már olyat, hogy a 8 hós körüli babák akik azelőtt éjjel aludtak, rászoktak az éjjeli kelésekre?
2009. nov. 24. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz hogy az én babám még csak 5 hónapos de eddig ő is átaludta az éjszakát és mostanában újra felkel 2x. Pedig nem csinálunk semmit máshogy mint eddig. Úgy látszik változik, remélem hamarosan visszaáll a régi rend.
2009. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek, hogy nem válaszolok, de nálunk ugyanez a helyzet, és a nálam tapasztaltabbak véleménye engem is érdekelne.
2009. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk fogzáskor vannak ilyen gondok. De ahogy kint van a fogacska, minden helyreáll. Eltarthat több hétig is, sokszor Te még nem is látod, hogy jön a foga.

Ha megtudod úgy nyugtatni, hogy nem veszed ki az ágyából, akkor nem fog hozzászokni a felkeléshez.

2009. nov. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem a kérdésre válaszolok,hanem nekünk is szinte ugyanez a problémánk.Fiam van 4 hos kora óta végigalussza az éjszakát,napközben sem volt probléma,de most minden felborult.Nappal nyűgös,ma éjjel is 3x fennt volt,és nagyon sírt.Fogunk még nincs,de a fogzási tüneteket sem lehet rajta észre venni.A gyermekorvos is azt mondta,hogy mostanában nem fog kijönni a foga!Ugyhogy nem tudom mi lehet a baj.Ne haragudj,hogy nem a kérdésedre válaszoltam..
2009. nov. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A ma éjjelünk nyugodt volt, az elmúlt napokban nagyon befűtöttünk szerintem, tegnap éjjel csak 19 fok volt nálunk, mert a kazánnal volt egy kis gikszer éjjel. Nem tudom ez volt ez az ok, de a gyerek meg se moccant reggelig. Ma amúgy kivételesen jó napja van, még hiszti sem volt:))))
2009. nov. 25. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!