Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy a 3hós babám...

Lehetséges, hogy a 3hós babám azért kel fel éjszaka gyakrabban mert megtanult átfurdulni?

Figyelt kérdés

már pár hete csak 1szer kelt fel,de amióta megtanult párnapja átfordulni hasról hátra azóta többszőr ébred.

ez csak véletlen volna vagy van valami összefüggés?

ja,és mindig a hátán fekve találom amikor átmegyek hozzá..


2011. aug. 8. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés, de szerintem nem. Inkább elképzelhető hogy éhesebb, ebben a korban növekszik meg az evésigényük. Később meg majd lehet, hogy a fogzás miatt nem fog már aludni. Készülj fel. Nekem 2 hónaposan átaludta az éjszakát (este 10-reggel 8) képzelheted, hogy alig bírtam visszaállni az éjjeli kelésre mikor elkezdtünk fogzani és óránként kelt, vagy 2-3 óráig ordított éjszaka közepén.
2011. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet hogy éhes, de nálunk fejlődési ugrás miatt is ébredt. Amikor megtanult forogni, kúszni-mászni és felállni, álmában is gyakorolta, és ez felébresztette. 1-2 hét alatt átmentünk rajta.

2011. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állítólag a mozgásfejlődés is csinál ilyet. Az én fiam 4 hónaposan fordult át mindkét irányba (1 napon). Akkoriban elég sokat kelt éjjel sírva. Azóta eltelt majdnem egy hónap és redukálódott az éjszakai ébredések száma - most már én is arra fogom, hogy mocorog a foga.
2011. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

remélem tényleg csak a mozgásfejlődés miatt kel fel gyakrabban,és hamarosan megint jobban alszik.


csodát nem várok,mert tudom,hogy majd jön a fogzás is.

Az első babám az alapból nagyon rossz alvó volt.min.3szor kelt fel 1éves koráig.

Ezért is örültem,hogy most a 2.babám már 2hósan szinte végig aludta az éjszakát..-legalábbis eddig így volt..

2011. aug. 9. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!