Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második kisfiam 8 hónapos, és...

Második kisfiam 8 hónapos, és még nem aludt életében 3 óra hosszát egyfolytában. Éjszakánként óránként, fél óránként felébred, és csak a cici nyugtatja meg. Hogyan tudnám hosszabb alvásra birni?

Figyelt kérdés
Napközben sem alszik fél óránál többet.A homeós bogyó nem segit.Tudtok nekem segiteni?
2009. nov. 24. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

mi most voltunk éjszaka alvásvizsgálaton emiatt 1 éves kisfiammal

ott egész éjjel aludt,itthon fél éve nem

közben kiderült,hogy lehet porallergiája van,ami kiszárítja éjjel a nyálkahártyáit és emiatt nem kap rendesen levegőt

nem tudom,hogy nálatok hány fok van,és milyen a levegő a lakásban

esetleg lehet ez is ok

2009. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi de offolok. Csak annyit, hogy nagyon sajnállak, ez rettentő fárasztó leehet. 8 hetes a lányom, és ma éjjel 7 órát aludt egyfolytában
2009. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Porallergia?Nem lehet egyszerü.

7 órát egyfolytában?Álmaim netovábbja!

2009. nov. 24. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! én mindenképp említeném az orvosnak és talán együtt sikerül rájönni az okra, mert valami oka boztos van! Legjobbakat!
2009. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lányom 3 hós korától végigaludta az éjszkát. fiamhoz 1 éves koráig minimum 4-5 alkalommal keltem, de előfordult a 11 alkalmas is! napközben 1 alkalommal aludt max fél órát. Most 2 éves, kezd rendeződni. általában 1 alkalommal kelek, de nagyon ébren alszik, napközben 1 alkalommal alszik 2-3 órát. de terhesen is rendszeresen felrugdalt éjjel. vannak ilyen esetek. nem feltétlenül nevelés kérdése.
2009. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!