Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha a 3 hetes...

Mit tegyek, ha a 3 hetes kisbabám nem alszik napközben max.4-5 órát összesen. Sokat van mellen, ahol el is alszik, de ha leteszem sír és megint enni kér. Éjszaka betartja a 3 órás szopi, majd alvás-t. Mennyire normális ez ebben a korban?

Figyelt kérdés
2008. júl. 13. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó pár bébi csinálja ez ha elalszik a ciciden cirógasd meg a füle tövétől a nyakáig hátha megébred rá! De ha gyarapodik akkor idővel kitudtok alakítani egy közös napi rutint ami mindkettőtöknek jó!
2008. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kihagytam egy T-t az ez után tehát ezt.
2008. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ua volt de nagyon hasfájós lett az álandó ráetetéstől.Egyszer hagytam sírni míg el nem aludt(persze időnként kivettem az ágyból,megszeretgettem,visszatettem)és a fáradságtól kialudta a 3 órát,utána meg szigorúan betartottam a 2,5-3 oránkénti szopit.A cumihoz is hozzászoktattam és így sokkal könnyebb volt kivárni az időt.Szerintem minden babának kell valami az anyján kívül ami megnyugtatja és én a cumi mellett döntöttem és bevált.Aztán pikk-pakk 4 oránként kezdett el enni és most 5.hetes.Remélem sikerül neked is ráállni egy evési rendre.Az a lényeg szerintem hogy ne bosszankodj,hanem bármi is van kezeld ugy mintha a világ legegyszerübb dolga lenne.A babád ezt megérzi és nem fog álandóan cicin lógni. :-)
2008. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem is 3 hetes a babám,és szintén nem akkar aludni.Ma is reggel 5 órától csak 2 órát aludt este 9-ig.Sajnos nem tudtam elaltatni mindennel próbálkoztam,és csak a kezekbe aludt el,de csak 5-10percig.Éjjel 3 óránként kel fel szopizni.Szerintem nem lehet velük semmit csinálni hogy többet aludjanak.Én annak is nagyon örülök hogy az éjjelt áttalussza,mert vannak olyan babák akik meg pont fordítva csinálnak nappal alszanak.A didire meg nemjó rakni minden órában,mert hasfájós lehet a baba,én is tudom mert az első babám mindig cicin volt fél óránként,és nagyon hasfájos volt.A kisleány is az mikkor eszik 2óránként,mert előtte nagyon keveset evett.Szerintem legyünk nyugottak,mert 3 hónapossan megváltoznak.
2008. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!