Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak a mi babánk fakad sírva...

Csak a mi babánk fakad sírva Reviczky Gábor láttán?

Figyelt kérdés

Valami kötelező biztosítós reklámban szerepel, és ha azt meglátja majd 10 hónapos kislányunk, keserves sírásban tör ki. :-)

Nálatok?


2009. nov. 24. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
:)))))Hát szerintem sem egy Adonis:)
2009. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs a környezetetekben valaki,aki egy kicsit is hasonlít rá,és megbánthatta?Ok nélkül csak úgy elkezd rá sírni,Ez elég fura...
2009. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a reklámmal van baja. :/
2009. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly vagy DDD
2009. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem hasonlít senkire :-)))

Nem szokása így sírva fakadni. Valószínű ijesztő neki, ahogy beköszön azzal a nyusziszőrös kapucnival a fején. Nem tudom.

2009. nov. 24. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én babám a bátyámtól fakad sírva minden egyes alkalommal. Magas, mély hang, szakáll. Ő erre pikkel.

Úgy látszik a tiednek meg Reviczky nem szimpi. Van ez így, hát ha ez a reklám megy el, akkor inkább kapcsold el a tévét. De ezért nem kell pszichológushoz vinni.

2009. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez legyen a legnagyobb bajunk az életben vele!!! :-))

Kíváncsi voltam, másnak is van-e hasonló mumusa. Bár a nagybácsi az gázabb, őt nem tudjátok elkapcsolni :-)))

2009. nov. 24. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát megnevettettetek, pedig már hulla fáradt vagyok. :))) Ez jó, a nagybácsi elkapcsolása. :)

Egyébként, míg a mi babánk pici volt, a sógoromtól fakadt sírva. Nem tudom, miért, talán a bagószaga, vagy a nagyon mély hangja miatt.

2009. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!