Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek egy szelet májkrém...

Szerintetek egy szelet májkrémes/húskrémes/körözöttes/sajtkrémes kenyér kalóriában van annyi, mint kb.180 ml pépes főzelék étel?

Figyelt kérdés
Kislányom már elmúlt 15 hónapos és vacsorára még pépes főzeléket eszik mert a darabos, kéz fogható ételekkel eddig nem sokra mentünk, pedig próbálkozom. És szeretném tudni, hogy ha próbálok neki kenyérfalatkákat adni az vajon elég lesz-e neki? Átalussza-e vele az éjszakát, mert most ezzel a pépes étellel elég jól alszik.
2013. dec. 15. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha megeszi a megkent kenyeret, akkor van benne annyi kalória, mint a főzelékben, de ha csak nyammog pár falatot, akkor nincs. Nálunk is ez a probléma. Lemértem kíváncsiságból, hogy mennyi fogyott a kifliből, meg a rudiból és 10 gr volt az "eredmény". Én azt csinálom, hogy kínálgatom kitartóan, de utána megkapja a főzeléket, vagy tejpépet is. Ráadásul nekem még lefekvés előtt tápszert iszik, tehát az alvását nem befolyásolja a szilárd étkezés.
2013. dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!