Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kenyér, zsömle, kifli...

Ha kenyér, zsömle, kifli helyett puffasztott rizst ennék minden ételhez pl: főzelék, parizer, sonka akkor tudnék tőle sokat fogyni?

Figyelt kérdés
fontos lenne, hogy fogyjak, mert egy kicsit szedtem pár kilót. És szeretném leadni.
2010. ápr. 9. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100 g puffasztott rizsben 167 kcal van, 100 g kenyérben 250. Energiabevitel szempontjából mindenkép kevesebb.
2010. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. válaszoló: ezt nem jól tudod. 100 gramm, 10 szeletes puff. rizs 374 kalóriát tartalmaz, a kenyér valóban 250-260 között 100 grammjával.


kérdező: viszont kevéssé valószínű, hogy megeszel egy egész zacskó puff. rizst, míg a kenyérből több szelet is lecsúszhat egy-egy étkezés alkalmával, plusz a puff. rizs összetételéből és elkészítési módjából adódóan jobban telít. viszont ha csak ezt az egy részletét változtatod meg az étkezési szokásaidnak sokat nem fogsz tud fogyni, legfeljebb egészségesebben étkezel.

2010. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2010. ápr. 9. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:

tegnap 14:55


A zacsijáról olvastam le a kalóriaértéket, épp a kezem ügyében volt egy csomag puffasztott rizs. Vagy te tudod rosszul, vagy a gyártó ír rossz értéket a puff. rizs csomagolására.

2010. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen fajtát eszel, de ha hagyományosat, annak nem lehet 160 kalória 100 grammjában. ugyanis a puff. rizs gyártása során nem csökkentik a szénhidrát tartalmat. ha google-ben utánanézel nagyon hasznos oldalak vannak. az is lehet, hogy az adott csomagolás csak 4-5 darabot tartalmaz, úgy el tudom képzelni, hogy egy csomag 160-170 kalória körüli, de az nem 100 gramm. vagy pedig módosított eljárással készül, de a legtöbb szabványos termék nem. nem vitatkozni akarok, de ez így van. olvass utána.
2010. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aldis sunsnack puffasztott rizs. 167 kcal van 100 grammban. Tuti.
2010. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!