Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyikből mennyit?

Melyikből mennyit?

Figyelt kérdés

Segítenétek abban, hogy melyik méretű rugiból/bodyból hányat vegyek, hogy ne essek túlzásba, de ne is kelljen állandóan mosnom? (Április végi baba lesz, és nálunk májustól szeptember végéig 34-40 fok van, szóval az első 6 hónapban csak rugit meg bodyt adnék rá itthon.)


Köszi!



2013. dec. 17. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs olyan, hogy túl sok ruha... Kisfiam 3 hónapos és rettenetesen bukós. Napi minimum 3 garnitúra ruha és 3-4 db textilpelenka "fogy". Mindennek sajtszaga van :)

Így nekünk nagyon sok ruha kell és így is 2 naponta mosok neki.


Ha nem így lenne, akkor elég lenne kb 5-7 body és rugi méretenként.

2013. dec. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hűha! 3 garnitúra?

Akkor tényleg nincs olyan, hogy "túl sok"...

Köszi a választ! :)

2013. dec. 17. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen :) és gondolhatod mennyire élvezi az öltöztetést.

De a legjobb tegnap este volt. Fürdetés után evett, nem voltam elég gyors, lebukta a ruháját. Átöltöztettem. Majd 10 perc múlva hallom hogy nagyokat pukizik, és erőlködik. Következő percben látom, hogy egyre nagyobb sárga folt kezd el megjelenni a hátán, kifolyt a kaki. Újra átöltöztettem. Már csak nevetni tudok ezeken :)


De persze ezt előre nem lehet tudni :) és ha bukós lesz a babád, akkor ráérsz utána beszerezni egy-két plusz darabot.


Jó babavárást!

2013. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jajj, hát hangosan felröhögtem! Ne haragudj, de ez annyira aranyos!!! (Főleg, hogy nem velem történt meg..)

Boldog babázást!!

2013. dec. 17. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!