Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen szép időben miben...

Ilyen szép időben miben viszitek ki a babátokat sétálni? A lányom 8 hetes. Mindig félek hogy elég-e amiben viszem és túlöltöztetni sem akarom.

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ez nekem is mindig gond...egy gyerekorvos szavaival még olyan gyereket aki fázott nem látott, de túlöltöztetettet igen:-) szval azt mondják, h mindig csak egy réteggel több kell rá, mint amit mi felnőttek felveszünk. Ha babakocsiban viszed sétálni, az még védi is. Sztem hosszúujjú body, rugi, overáll, sapka...ha lábzsák van a kocsin, akkor az overáll helyett vékonyabb cucc...mi ált. mei-taiban vagy kendőben megyünk sétálni, így még kevesebb rucit adok rá...az ne agasszon h a keze lába hideg...a két lapocka között a háta nem nyirkos-hideg akkor nincs gáz...ja én még a laskákat szoktam ellenőrizni, ha nem fázik a füle, akkor nem aggódom
2009. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

te komolyan kendőben viszed sétálni?!

nemmegy tönkre a hátad?!

már bocsi, de miért nem babakocsiban?

2009. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig gondban vagyok, hogy miben vigyem sétálni. Nekem azért nem tetszik ez a berögzülés, hogy 1 réteggel többet mint ami rajtam van, mert Ő fekszik és néha alszik is. Tehát nem mozog, vízszintesben van ilyenkor én is sokkal jobban fáznék, mint ahogy én ugye sétálok. Szóval amíg rajtam van egy vékony garbó meg egy dzseki, addig rajta meleg bundazsák ami alatt body, rugi, pulcsi. De én rugi helyett jobban szeretem a kisnadrágot, mert az alá tudok adni harisnyát.
2009. nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor nem csak én vagyok gondban. :D
2009. nov. 25. 10:45
 5/10 A kérdező kommentje:
Itthon rövid ujjú body+rugi van rajta. Nálunk meleg van a lakásban. De ha kiviszem, mert gyönyörű idő van, arra gondoltam hogy erre csak a bundazsák+sapi+egy plédet raknék. Vajon ez elég?
2009. nov. 25. 10:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi már 9 hósak vagyunk, de még én is agyalok rajta. Hosszúújjú body, pulcsi, naci, zokni, overál, sapi, sál, lábzsák. Még sosem volt beteg, úgyhogy valószínű hogy jól öltöztetem. Mindég a tarkóját nézem.
2009. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi az itthoni ruhára csak rávesszük az overált, szóval hosszú ujjú bady + poló + kis naci, vagy bady + rugi, és erre jön az overál. Tegnap nem fázott, és nem is volt melege, jót aludt (a tarkójánál nézem én is, nem izzadt, nem is volt hideg) nekem viszont melegem volt a télikabátomban :)
2009. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ja igen és vékony sapka és sál, a sapkára nekem azt mondták h 20 fok alatt kell legalább egy vékony cérnasapi, vagy kapucni, de ezt nem mindig tartom be, mert sztem 20 fok még meleg a sapkához, eddig még nem volt beteg
2009. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kendős vagyok, nem megy tönkre a hátam, már 3hetes kora óta hordozom,hozzáedződtem... szeretjük...viszont a babakocsit meg utálja,nem marad meg benne ezért sem abban...bocs az offért
2009. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat, voltunk sétálni, a body+rugira csak az overált adtam és még egy vékony pokrócot ami nem is kellett. Meg persze sapit. Olyan jó volt sétálni. :)
2009. nov. 25. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!