Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivit mikor lehet adni egy...

Kivit mikor lehet adni egy Babának?

Figyelt kérdés
Mert eddig csak alma banán,körte,sárgadinnye(nyáron)a sláger.Ezenkívül milyeneket lehet még adni?Már nekem unalmas,nemhogy a gyereknek:))) Most lesz 1 éves.Ha valaki tud,soroljon fel sok fajtát,mert akkor beszerzem. :)
2009. nov. 25. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg 1 éves kor után.

De nekem azt mondta védőnő, hogy várjam meg míg jól megérik, puha lesz és kiskanállakl szedjem ki a magokat, a többit adhatom.

Vasárnap kapott, 8,5 hónapos és semmi.

A magas c-vitami tartalma miatt (is)adtam neki.

Meg vettem neki mélyhűtött őszibarackot, meggyet is.

2009. nov. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor már én is fogok adni neki.Meggyet is kapott már csak nem írtam le.Épp ma főztem olyat amibe meggyet raktam.Őszibarackot is adtam már...Esetleg valami más még?
2009. nov. 25. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szilva, gesztenye (Sparban lehet kapni hámozott, fagyasztott egész gesztenyét), sárgabarack, birsalma, sütőtök, mandarin (gerezdek is hámozva) 1 év után.
2009. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 éves kisfiam megkostólta, nem lett tőle semmi baja. A magját, amennyire lehet, szedd ki, ha nem az sem baj, csak ne lepődj meg, amikor viszontlátod a pelusban.
2009. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!