Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maxi Cosi Midi autosullest...

Maxi Cosi Midi autosullest hasznalhatom-e mar 1 eves lanyomnal, aki meg alig 8 kilos es a hordozot mar elegge kinotte?

Figyelt kérdés

Az ulles 9-18 kg kategoria, 3 pozicioba dontheto de a magassag nincs megadva sehol sem.

Ugyesen ul benne, minden passzol, csakhogy o elegge konnyu baba. Szukito nem is szukseges hozza.

Mar nem nagyon tudom beletuszkolni a Chicco babahordozonkba, latszik, hogy kenyelemetlen neki, foleg igy teli cuccban.


2009. nov. 25. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk Maxi Cosi Priori XP autósülésünk van. Kislányom kb. 8 kilós volt és 11 hós amikor megvettük, mert ő is már kényelmetlenül ült a hordozóban. Semmi gond nem volt vele, nagyon szereti a mai napig! :-)

Szerintem ha már magabiztosan ül a kislányod, akkor nyugodtan vegyétek meg!


19 hós kislány anyukája

2009. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat mar jar is, nemhogy ul... :))
2009. nov. 25. 13:50
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt amugy, akkor mar kotozom is befele az autoba az ullest
2009. nov. 25. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekunk is ugyanígy volt,1 éves és 8 kg volt a kislányunk,mikor rendes autósulésbe tettuk,mert már neki is kicsi volt a hordozó.Szóval szerintem nyugodtan beleteheted.
2009. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!