Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legnedvszívóbb-legtov...

Melyik a legnedvszívóbb-legtovább bíró pelenka?

Figyelt kérdés
Nappal nincs baj, mert gyakran cserélünk pelust (libero), de éjszaka. Reggelente szinte az egész pizsamája tiszta pisis babámnak. Legtöbbet hason alszik (de sokat forgolódik)és előre kifolyik amit már a pelus nem bír el.
2009. nov. 25. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a zöld tescós vált be,de a nagyobb méret(fiú-11.7kg,és az 5-et vettük,mert a 4+ is jó súlyilag,de az éjszakát az nem birja ki).
2009. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Pampers Active vált be, 1 éves a kisfiam és ő is hason alszik.
2009. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a dm-es pelus vállt be,igaz csak éjszakára adom rá,mert vettem 3 nagy csomag pampers sleep&playt és minden kifolyik belőle reggelre.
2009. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pampers a legjobb, még a tescosnál is jobb, mi most estünk át egy 3 hetes vírusos hasmenésen. Csak a Pampersnél nem folyt ki, pedig előtte tescosak voltunk(lila, majd zöld). És még egy, a sleep and play a Pamperstől nem jó, csak amit a második válaszoló is írt.
2009. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekm a Rossmanos vagy DM-es simán kíbír egy éjszakát, nem folyki ki.
2009. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket!
2009. nov. 25. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Pampers, libero vált be nálunk. Az is fontos, hogy teszed rá. Nem nézlek madárnak, csak én a magam kárán tanultam meg. Simuljon rá mindenhol, de ne legyen szoros. Érdemes jó magasra tenni a derekát hátul. A gyengébb minőségűekben lévő sima vattaszerű nem vesz föl ennyi pisit.
2009. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dm-es. Reggelre nagyon nehéz a pisitől, de még nem volt baleset, én a dobozosat veszem.
2009. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!