Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valaki olyan helyzetben,...

Volt valaki olyan helyzetben, hogy egy év körüli babája szinte semmit sem ivott?

Figyelt kérdés

Kislányom 14 hónapos és nem akar inni. Ezzel küzdünk hónapok óta. Ma reggel nagyon megijedtem, mert száraz pelussal ébredt!

12 óra alatt Nulla pisi. Le is mértem a pelust és annyi a súlya mint üresen! Volt ilyen valakinek?

Lehet baja a veséjének?

Mindent próbalok. Se viz se tea se gyumolcsle se semmi se poharbol se szivoszallal se uvegbol....

Koszi a valaszokat



2013. dec. 18. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyéb folyadékot mennyit iszik (tej, tápszer stb.)?

Az én kislányom 13 hónapos, de max. 10 ml vizet iszik meg naponta. A tea, gyümölcslé egyáltalán nem kell neki, vízből is csak az néhány korty. De ő még tápszerből elég sokat fogyaszt, naponta kb. 700 ml-t, ha fogzik, akkor ennél is többet, mert olyankor a szilárd étel nem kell neki.

2013. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én lányom is 13 hónapos, ő is minimális vizet iszik. Kb. 10-20 ml naponta. A tápszert viszont igényli, abból kb. 600 ml-t fogyaszt naponta. Üres pelenkával viszont még soha nem találkoztam. Dokival mindenképp beszélnék
2013. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Dokival beszéltem. Pár napig írni kell mit és mennyit eszik és iszik és mérni a pelenkákat!

Két napja mérek mindent és az össz folyadèk bevitele 3 dl egy nap. Többi főzelék és gyümölcs, ezek is 3 dl körül.

2013. dec. 18. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ez valóban kevésnek tűnik. Doki mit mondott, van okod aggódni?

Engem is igazából az üres pelus nyugtalanítana csak. Napközben mennyi pisis pelenka van?

2013. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is csak a tàpszert issza meg. Probàlj tejet adni neki.
2013. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen az én kislányom sem ivott a tápszeren kívül más folyadékot, de abból legalább 5 dl-t megivott egy nap. Plusz evett főzeléket, gyümölcsöt. Másfél év körül kezdett vizet inni.


Eszik gyümölcsöt? Higított gyümölcslevet sem iszik meg?

2013. dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Napközben van pisis pelenka, de az hogy mennyi, azon is múlik mikor cserélem. Eggyik sem duzzad a pisitől, így ma 4 et cseréltem.
2013. dec. 18. 21:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Tápszert csak este fogadja el.
2013. dec. 18. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!