Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyereknek mit...

Másfél éves gyereknek mit "kell" tudnia? Milyen játékokkal kell már játszania?

Figyelt kérdés
Kisfiam nem nagyon akar logikai játékokkal játszani. Pl. formabeillesztős játék nem nagyon érdekli. Kellene már tudnia?
2013. dec. 19. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem alkati kérdés, a fiam másfél éves, és könyvmoly, rajzol, formabedobózik, legózik. De nem rohangál annyit mint sok ugyanilyen korú gyerek, pedig az is fontos lenne. Nem minden gyerek szereti a leülős játékokat, sőt szerintem nagy részüket nem lehet leültetni ebben a korban :)
2013. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam is 1,5 éves, pont az ellentettje az első válaszoló gyerekének. Nem érdekli a formabedobó, a könyv, stb. Ellenben egész nap megy, pakol, rohangál, tesz vesz a lakásban, lent imád motorozni. Nem érdekel, mit "kellene" tudnia vagy csinálnia, én hagyom, hogy foglalkozzon azzal, ami érdekli. A gyerekek nagyon különbözőek.
2013. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem játsszon azzal, amivel szeretne. Te hogyan viselnéd, ha azt mondanák, hogy felnőtt létedre mivel kell foglalkoznod? :)
2013. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 1,5 éves lányomat se hozza lázba a formabedobós játék. Lekapja az ikeás házikó tetejét és kész is :) Azzal játszik, amihez kedve van (már a játékok közül), mozog, pakol, olvasgat rengeteget. Majd kedvet kap. Lányomat se érdekelte 2 hónapja egy könyv se nagyon, most meg sorban veszi elő őket.
2013. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

KELL????nem kell! én is ezen görcsöltem hogy a másik gyereke már ezt meg azt csinál.milyen ügyes.Az én babám butuska mert a formabedobó nem érdekli?!dehogy!

Az enyémet a könyv rágása érdekli meg a pakolás.a rohangálás ,hinta!pedig naponta bepróbálkozok nála egy kis ügyességi játékkal de ha beszélni tudna elküldene szerintem vele együtt :D :D

2013. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!