Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kellene játszania 1 hónapos...

Kellene játszania 1 hónapos korában?

Figyelt kérdés
Most 1 hónapos a kisbabám, és amikor ébren van, kb 5 percet nézelődik csak, utána el kezd sírni, és dajkálnom kell. Ez normális? A zenélőforgó nem érdekli egyáltalán. És nincs el egyedül kicsit sem. Ahogy felébred, ott kell vele lennem. Lehet, hogy már most el van kényeztetve? És folyamatos törődést igényel? Ha kézben van, és beszélek hozzá, figyel, mintha értené, mit mondok neki, nagyon édes, de kicsit aggódok, hogy később esetleg probléma lesz ebből.
2013. febr. 26. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
1 hónapos korában nem kellene játszania! Hogyan játszana?
2013. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ennél többet ne várj :)

http://www.youtube.com/watch?v=OLlUJP36vSA

2013. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Játszani nem kell neki.Az enyém három hónapos lesz,mostmár,hogy nézi a játékokat és "beszél"nekik,elvan 10-15 percig is,de eddig ő is csak 5 percig volt el.A maradék időben én is csak dajkálom.Társas lények ők,nem szeretnek egyedűl lenni.Csak a közelségedre vágyik.:)Majd ha már tud játékot fogni,játszani,fog is.Addig kitartás:)
2013. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk detto. 5 hetes a fiam és már nagyon érdeklődő, szereti, ha valaki folyamatosan szórakoztatja. Van is ki, mert anyósomékkal lakunk és azonnal ugranak, ha a fiam nyekken egyet. :) Plusz a 4 éves bátyus is szívesen nyugtatgatja. Már most el van kapatva. Én is azt várom, hogy tudjon már egyedül is játszani, bár ha addig megszokja, hogy folyamatos rajta a figyelem, akkor annyi. :)
2013. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Elhiszem, hogy érdekes kérdés, amit feltettem! :) nyilván nem úgy értem, h 1 hónaposan úgy kéne játszania, mint egy nagyobb gyermeknek, csak a kismamablog-on olvastam, hogy az lenne a napi rutin a babáknak már ilyen kiskortól kezdve, hogy felébred, eszik, böfi, peluscsere és játszás. És ha elfárad, akkor kell letenni aludni. Csak nem tudtam, hogy mennyire "játszás" ez a játszás neki.. de akkor megnyugodtam! Köszönöm mindenkinek! :)
2013. febr. 26. 16:41
 6/7 anonim válasza:

Ilyenkor még fordítva és kicsit homàlyosan làtnak.Az elsô 6 hónapban fejklôdik ki a làtàsuk tapasztalati úton.

Jàtszani ez utàn fognak.Persze úgy mint minden fejlôdési szakasz ez is tolódhat.+ v.-

Szerintem nem lehet dajkàlàssal elrontani semmit.Sôt minél többet dajkàlod annàl

jobban bevésôdsz nàla,ami jól jön majd amikor màr 20 éves lesz.Nàlam az elsô màr annyi

2013. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisbabát nem lehet elrontani, elkényeztetni, elkapatni. Ő még nagyon pici, 9 hónapot töltött melegben, biztonságban, folyamatosan dajkálva, testközelben, nem várható el tőle, hogy azonnal el legyen egyedül. Vedd fel, ha igényli, dajkáld. Idővel elmúlik. :)
2013. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!