Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig "kell" 2,8-as tejet...

Meddig "kell" 2,8-as tejet adni a babának?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 26 évesen is a 2.8 %-os tejet szeretem.
2013. dec. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy meddig? Az én gyerekeim 3,5 és 2 évesek, de még mindig 2,8-as tejet isznak, sőt, még tizenévesen is azt veszek majd nekik. A 1,5-es tej csak víz, egyáltalán nem tápláló! Sőt, van hogy 3,5 -es tejet veszek.
2013. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A különböző tejek első sorban a zsírtartalomban különböznek, az allergiás pedig a fehérjét nem tolerálja, tehát ha nem allergiás a gyerek, akkor teljesen mindegy melyiket kapja, fogyaszthatja. Ha meg allergiás, akkor ugyanúgy kibukik mindkettőtől.

Az csak régen volt egy "elképzelés", hogy a hígított tej jobb. Miért lenne jobb?

Persze lehet hogy a 3 hónapos gyereknek jobb volt, mert az sehogy se bírta megemészteni, és a kisebb zsírtartalmú tejet mégiscsak jobban leküzdötte, de ha azt vesszük alapul, hogy egy éves vagy annál nagyobb gyereknek kínáljuk a tejet, annyi idősen már bőven fogyasztott más forrásból annyi zsírt, hogy az nem probléma, amennyi a tejben van.

2013. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi csak sütibe, ételbe veszünk 1,5 %-os tejet, inni általában 2,8-as vagy 3,5-ös tejet iszunk. A lányomnak (1 éves múlt) is ezt tervezem adni. A 1,5 %-os tényleg csak víz, egyáltalán nem tápláló.
2013. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2,8-ast adok neki, mi is azt isszuk. Az 1,5-ösnek semmi íze nincs.
2013. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ên Böbêbõl adom neki,még két múùú között sem hajlandó elàrulni,h.hàny szàzalêkos zsìrtartalmú a teje :) ennek ellenére a gyerek mindig jön a bögréjével mikor fejek :)
2013. dec. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De édes, először azt hittem "Bögréből".

Azt hiszem 4,6 körül mozoghat Böbéé. :)

2013. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:) vàltozó Böbe tejênek zsírtartalma,attól függõen mikor ellik.
2013. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Böbe teje a legjobb:)
2013. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!