Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hónapos kisbabám egész...

1hónapos kisbabám egész délelőtt sír! Nem éhes nem a pocija nem szomjas nem a pelus! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Füle?

Viszket valahol?

Fázik?

Melege van?

Front van?


Ringassad egy kicsikét! Vagy fürdesd meg!

Nem új a ruha? Szúrja a címke esetleg, vagy az anyag? Szorít?

Fél egyedül?

2009. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem új a ruhája!Nem viszket neki semmise!De azóta már rájöttem hogy lehet hogy csak magányos mert most is azt játszotta hogy kézben elaludt leraktam fel kelt!
2009. nov. 25. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak jószándékból írom.Próbáld meg nem rászoktatni a ringatásra.Hamar rákap és utána mindíg sír ha nem ringatod.Nézz utána a témában.Én legalább is elkapattam és utána nagyon rosz volt leszoktatni. :-(
2009. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 2 hónaposan maga leszokott a ringatásról.De azért csak gondolj bele,hogy ő majd egy évig veled volt a pocidban...mindig.Most meg egyedül,külön egymaga...persze,hogy időnként igényel egy kis ringatást.Nevelni,leszoktatni még ráérsz.(szerintem)


3 hónapos kislány anyukája

2009. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak az időjárás: melegfront és szél. Az én 11 hetes kisfiam sem aludt, csak 2szer fél órát ma (kétszer 2-3 órát szokott). De szerencsére most 6 óta alszik.

Ha nem szokta ezt csinálni, akkor szerintem nem az anyahiány, hanem más oka van (pl időjárás). Legalábbis én erre fogom a fiamnál.

2009. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!