Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hós babára mit adtok a...

15hós babára mit adtok a sétához? Az én lányom már sétál is. 0, -1, fok van délelőtt és dután 4-5óra felé mikor kimegyünk. Kell már rá overáll? Vagy a vastag téli kantáros nadrág? És mit adtok rájuk?

Figyelt kérdés
Mindig bajban vagyok ezzel az öltöztetéssel,alig várom hogy már mondja mikor fázik vagy mikor van melege. Akkor könnyebb lesz.
2011. nov. 22. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Benti ruházatára adom rá az overállt. Enyém is sétál(gat), szóval nem babakocsival közlekedünk, és nekem eddig az overáll vált be a legjobban, mert nem idegeskedek, hogy kint van a dereka, stb. Szintén 15 hós.
2011. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem harisnyanadrágra adott overall + pulóver + kabát (alul persze body), illetve sapka-sál-kesztyű megfelelő öltözet.
2011. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az utolsó,ugyanúgy öltöztetem,15hónapos,de mi babakocsival megyünk,még elvan szerencsére benne,ritkán kell kivenni belőle hogy szaladgáljon.Ja és lábzsák+pléd mindig van szél esetén.
2011. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap adtam először overált, sokkal nyugodtabb voltam, mint a harisnya+nadrág+body+pulcsi(k)+kabát verziónál, amit eddig hordott. Nincs ki a dereka, ugrándozhat, hajolgathat, stb, jobban védi a hidegtől :)

20 hós

2011. nov. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is tegnap adtam rá először overállt, alá harisnya, body, hosszú újjú póló, és kardigán, sál, sapka, kesztyű,szegény alig tudott mozogni:(. Ha vásárolni megyünk, ahol le kell vetkőztetni, addig meg a kocsiban ül, akkor csak kabát, és betakarom a lábát+bundazsák. 15 hónapos.
2011. nov. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!