Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5hós babámat délelőtt csak...

3,5hós babámat délelőtt csak kézben tudom altatni, miért?

Figyelt kérdés
de egy ideje már ez sem tetszik,fel-fel ébred ha már nem ringatom,mert éppen leülök mert már nehéz.hogy tudnám arra szoktatni,hogy ágyban aludjon,és ne ébredjen fel fél óránként?
2011. nov. 16. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz én sosem vettem fel a lányomat, ha sírt. Max. böfi pózban.. de akkor 85%-ban böfi volt a gondja..

Mi 3 hónapos koráig porszívóval vagy hajszárító hangjával altattuk, ha nagyon problémás volt.

Most 4 hónapos és ha dörzsöli a szemét nagyon, akkor hasra fordítom. Megvárom, hogy nézelődje ki magát és mikor lerakja a fejét, berakom a cumit és elkezdem simogatni a hátát. Kb. úgy, mintha babakocsiba lenne, majd egyre lassabban simogatom.


Amúgy régebben, ha semmi trükk nem jött be, akkor befektettem a babakocsiba hasra és tologattam a lakásba vagy lementem vele sétálni..

2011. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanekkorák vagyunk és ugyanebben a cipőben!

Csak akkor alszik kvázi magától és 6-7 órát, amikor este van. Napközben ha mellette fekszem, alszik 3 órát is, de egyedül, a kiságyban ő is 20-30-40 perceket legfeljebb.

A védőnő egyre gyakrabban találkozik ezzel a problémával. Én nem izgatom vele magam... tudom, hogy struccpolitika, de a babák olyan gyorsan megnőnek. Hamarosan már nem kötődik hozzád ilyen nagyon... :(((

Ha estére elfárad és nyugisan alszik órákat, akkor fogd fel úgy, hogy napközben Ő a "munkád, a munkahelyed" és egyben a legszigorúbb főnök is! :)

Én ezekkel a gondolatokkal vigasztalom magam!

2011. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Az esetek 90%ban nem izgat ez a dolog,azt szoktam én is mondani,hogy 3 évesen már úgy sem cipelem,de van amikor az ember besokall...a tegnap ilyen volt:)

A babakocsival minden nap ebéd után sétálunk,és azt is már azért találtuk ki mert ott legalább 2-3 órát alszik egyben.

2011. nov. 17. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!