Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16hónapos gyereketeket beoltat...

16hónapos gyereketeket beoltatjátok/oltattáttok/oltatnátok a h1n1 ellen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 21:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Én már 2 hete beoltattam!Az egész család be lett oltva!
2009. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Én egyik kicsi gyerekemet se oltattam be ezzel a fene tudja milyen oltással.
2009. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1.válaszolónak,hasonló korú?és voltak mellékhatások?
2009. nov. 25. 21:26
 4/19 anonim ***** válasza:
52%

Nem oltattuk be magunkat,mert feleslegesen nem terhelem sem a gyerek szervezetét,sem a mienkét.V olt már nem egy világméretű járvány,sőt 58-ban még gyógyszer sem volt ellen,oltás pedig mégúgyse,és nem haltak bele tömegesen az emberek.

A jelenlegi oltás csak egy virusra érvényes,de a már megjelent mutációra már nem.Akkor mire lenne jó az oltás?

2009. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
igen, 14 hós a babám, engem megnyugtat a tudat, hogy mi mindent megtettünk azért, hogy elkerüljük egy súlyos szövődményekkel járó betegséget...
2009. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk az orvos egy barátnőm kislányát, aki másfél éves nem oltotta be, csak a nagyobb gyerekét és a szülőket. Aztán ki tudja miért nem...
2009. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Mi sem oltatuk be magunkat és a gyerekeket sem fogom.Ugyan is van egy ismerősünk ő be oltata magát 2hete otthon van betegállományba ,mert miótta megkapta a védőoltást rosszabul van és nem hogy javulna az állapota még rosszab lett neki.Hát ennyit erről.
2009. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%

Nem....

Több érv szól ellene mint mellete.

Mutálódik a vírus,mint mindeggyik más.Söt a vakcina nem is igazán jó.Réadásul nem volt idejük eleget tesztelni,majd most......

Már országokban azt mondják az oltóanyag már nem is hatáss.

Ezt mindenki maga döntse el.

Minknem oltatunk.....

2009. nov. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Már 3 hete beoltattuk. 16 hónapos volt akkor. Semmilyen mellékhatása nem volt eddig, szerintem nem is lesz. Van orvos is, genetikus is a családban, ezért nálunk nem volt kérdés az oltás.
2009. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Eddig nem akartam, de most már félek :( Mit tennék, ha az én babám lenne lélegeztetőgépen? Biztos ütném a fejem a falba, hogy miért nem adattam be. Szóval eddig nem, de jövő héten beoltatjuk a 14 hós babánkat és páromat és engem is. Jobban félek már, minthogy ne oltassak és emésszem magam itthon :(
2009. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!