Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hetes babám esténként már...

6hetes babám esténként már evés közben is ordít, ki-be kapja a cicit, nem lehet megnyugtatni. Mi lehet ez? Hogy segíthetek neki?

Figyelt kérdés
Főleg etetés időszakában csinálja,cicire teszem eszik,de ha lejön a ciciről ordít,és többet nem tudom"rácsatlakoztatni",pedig éhes.Egyszerűen tehetetlen vagyok..

2013. dec. 21. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyanúsan hasfájás.

Nekem mind a 2 gyerekem ezt csinálta amikor fájt a hasuk.Csak este, de viszont órákig.

Én minden szopi előtt adtam nekik Infacolt.Esténként sokat tornáztattam őket(a lábaival körözöl), simogattam a pocijukat az óramutató járásával megegyező irányba.Ilyenkor ha valami meleget teszel a hasára az is segíthet.Nálunk így 2-3 hét alatt lement ez a dolog.

2013. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg közben megbüfiztetni, és utána visszatenni.
2013. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs nyelvféke a picinek ami nehezíti a szopizásban? Esetleg lehet azért este sír miatta mert addigra kevesebb a tejcsi és még nehezebben megy neki?

Csak tippelek! Nálunk hasonló dolgokat csinál a fiam de ő minden szopinál, először be tudja kapni eszik is belőle de egy idő után elengedi és annyi volt, csak sír rajta. Viszont ha a bimbóvédőt felrakom rögtön semmi baja és eszik tovább. Persze nem emiatt kezdtem használni, csak véletlen, hogy ez megoldás neki az evésre. így simán cicivel már nem is próbálkozom.

2013. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam 6 hetes nekem is ez volt, nagyon "kiéhezik" -nem tudom jobban megfogalmazni.- és a pocifájás is gyanús. Kelts enni nagyjából tudod mikor fog felkelni előzd meg, és akkor nem fog ja felcseszni magát.
2013. dec. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Angyalarcú Rebeka válasza:

Vagy azis lehet hogy azt irod hogy ha lejön ciciröl ordit nem tudod tovább rátenni. velem is fordult elö ijen...

és utánna megtanul hejesen szopni , és utána már kelleni fog neki, velem ojan is volt h az elején mind2 cicibol evett aztan mar csak az egyikböl ... :)

De ne keseregj megfog oldodni :))

2014. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!