Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van ötletetek arra, ha 2 éves...

Van ötletetek arra, ha 2 éves kisfiam fél az árnyékától, árnyékoktól, akkor hogyan lehet megnyugtatni, hogy ne féljen tőle?

Figyelt kérdés
Már mindenfélét csináltunk neki: mondtuk, amit persze még teljesen nem ért, mutogattunk neki a testrészeken, ő magán, saját magunkon, játszottunk árnyékjátékot neki, de még mindig fél, sokszor el is sírja magát.
2009. nov. 28. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
hát én is a mutogatást mondtam volna... gyermekpszichológus segíthet. engem is oda vittek, mikor 6 évesen elkezdtem álmomban bepisilni. azonnal kiderűlt mi a baj, és nyomban meg is oldódott. sok szerencsét kívánok! és félelemnélküli életet a kisfiadnak!
2009. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hú, ez nagyon gáz, szerintem is ehhez már szakember kell.
2009. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!