Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz a karacsonyi menü...

Mi lesz a karacsonyi menü nalatok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 21:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%
Daragaluska leves, rántott csirkemell, sült krumpli. Végtelenül egyszerű, de ezeket az ételek kívánjuk. :-)
2013. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Nem ertem ki es MIERT jatszik lepontozosat, igazan megirhatna mi nem tetszett neki a valaszokban, hiszen ez egy olyan kerdes, amire nincs rossz valasz. En most mindenkit felpontoztam. Szivesen varom meg a tovabbi ötleteket, ha valaki meg mer irni az idiota lepontozo ellenere! :)
2013. dec. 21. 23:03
 13/27 A kérdező kommentje:

6-os: nagyon sajnalom

8-as: elöre is Boldog Szülinapot!

2013. dec. 21. 23:09
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen! :)


Tavaly egyébként steaket ettünk, azt meg se kóstolta a fiam :D Előtte sertésszűz érméket, uhh, az nagyon jó volt. Ötlet lehet még talán a Szent Péter hal is, mert nagyon finom és könnyű elkészíteni, viszont hozzájutni nem annyira. Valami erdei gombás köret volt hozzá, ez rizottónak is nagyon finom, ha valami nem túl szokványosat szeretnél :)

A naphal is jó lehet (nem pangasius! illetve az is jó, csak ne tenyésztettet vegyél...)


Milyen típusú ételt szeretnél készíteni?


8.

2013. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
79%
Bacon,steak,coleslaw! Nagyon angolos menüsor!
2013. dec. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire sütök croissant, és forró csokit iszunk hozzá. Ebédre zöldségleves lesz tortellinivel, vacsorára pedig pisztráng, sült zöldségek (sárga és fehérrépa, paprika, fokhagyma, krumpli), majonézes kukoricasaláta, mert azt a 2,5 éves nagyon szereti. Sütinek pedig gyümölcskenyér lesz. (De van bejgli, mézeskalács, diós kifli, narancsos-csokis szív is).

25-én anyuméknál halászlé, rántott hal, krumplipüré, majonézes krumplisaláta, töltött káposzta, bejgli vagyis inkább kalács.

Anyóséknál is biztos lesz hal meg aütidömpong, de ott nem tudom a pontos menüt.

2013. dec. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
69%
8. Ha nem vagyok indiszkrét, idén miért nem karácsonyoztok?
2013. dec. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%

Húsleves, velőscsont kétszersülttel,

sült kacsacomb , rántott ponty, rántott karaj, töltött képoszta, beigli, kül. sütemények, Köretek: krokett, párolt káposzta, fr.saláta, krumplipüré. 12 vendéget várok

2013. dec. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%
masfel eves es 3,5 honaposak a manoink, ez lesz az elso szulomentes karacsony! tom yum thai rakleves, mezes dijoni mustaros lazac, rozmaringos krumplival es brownie. igyekeztunk a menu osszeallitasakor kerulni mindazt, amit az utana levo heten a csaladnal enni fogunk!:-)
2013. dec. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
100%
Husleves,kolbasszal tolott karaj,sutik
2013. dec. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!