Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hónapos babátoknak mi...

9,5 hónapos babátoknak mi lesz a karácsonyi menü? Adtok neki valami különlegeset?

Figyelt kérdés
kap a ti ételetekből? Miből?
2010. dec. 17. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom majdnem 9 hónapos lesz karácsonykor. Kap a húslevesből, főtt húsból (csirke), sült csirkéből, pulykából, krumplipüréből, és a túrós sütiből. Persze nem tömök Bele egyszerre mindent, de kóstolgat majd. Szerintem ezek ilyenkor már simán mehetnek :)
2010. dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem kap.
2010. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó! Értelmes vagy! Nem kap? Miért nem?


Kedves kérdező!


Én innen készítek Neki valami finomságot. Amúgy 23-án lesz 10 hónapos.


[link]


Csodaszép lesz a karácsony :) 3,25 méteres fát vettünk :D milyen fura lesz Neki :)


Kellemes ünnepeket! :)

2010. dec. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szintén utolsónak: ez volt a kérdés, hogy kap-e. Nem, nem kap. 9 hónapos és ekcémás, mindentől kipattog, most is tiszta kiütés. Ezek után adjak neki?? Nem adok, örülök, hogy az almától és a körtétől nincs baja.


Légy szíves akkor hülyézz le valakit, ha a háttérinfornációkat is ismered, addig inkább maradj csöndben.

2010. dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hülyéztelek le!


Egy ilyen kérdésnél szerintem is fontos a háttér információ is.

Nem kap. Ennyit írtál. Csak láttam én már ilyen választ és eléggé negatívan jön le.

Persze, ha ilyen baja van Neki, még jó hogy nem adsz, de ezt nem írtad le. Ezért is reagáltam ilyen negatívan, mert meglepett a rövidke, de negatív válasz.

2010. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez annyira felesleges.

Amit eddig is kapott azt fogom variálni, biztos, hogy nem szenteste próbálok új ételt bevezetni. És ha kiütéses lesz valamitől? Minek rontsam el a karácsonyunkat?

Most őszintén? Szerintetek egy 8-10 hónapos baba észre venné az éterendjében, hogy ez egy különleges este? Inkább az ajándékok, főleg a csomagoló papírok és a dobozok az érdekesek.:)

Az étrenddel ráérünk akkor kedvezni neki mikor pár évesen megkérdezzük, hogy mit ennél legszívesebben?

Véleményem szerint azt kell adni neki amit kifejezetten szeret és nem kell győzködni az evéssel. Pláne nem halat meg hasonlókat tömni bele, mert karácsonykor ez a szokás.

( a halat arra értettem aki még soha nem adott eddig)

Bocsánat, biztos sokan nem értenek velem egyet, de szerintem többen vannak akik az én álláspontomon vannak.

2010. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!