Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Több pici gyerek anyukái...

Több pici gyerek anyukái (nekem egy 20 hós és egy 4,5 hós van), ti is szívből utáljátok sokszor a párotokat, és legszívesebben egy serpenyővel fejbe csapnátok őket?

Figyelt kérdés
Ő azt mondja, h a fáradtság az oka, ha igaza van, biztos nem vagyok egyedül :)
2013. dec. 22. 00:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

6:"Az én férjem szerint mindenki màs bírja az éjszakàzàst a babàval csak én nem"


Huhúúú, ha nem lennének már nagyok a gyerekek és 8 évvel ezelőtt lennénk, meghívnám egy napra hozzánk, hogy lássa a két szép szemével milyen az ember hangulata miután éjszakázott. A legkegyetlenebb kínzási forma az alvásmegvonás, észak-koreai munkatáborokban is használják.



7: Tényleg szerencsés vagy, nekem már volt, hogy azt kértem, hogy ha már nem segít, legalább ne tegyen keresztbe és ne nehezítse meg az életem.

2013. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2%
8. Válaszolò, ez nagyon gusztustalan szerintem... ìgy gondolkodtok, aztán meg siránkoztok, ha félrejár... ha meg annyira idegesìtő, béna alakok, minek mentetek hozzájuk, szültetek gyerekeket.
2013. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
18%
8asnak gratulálok a kapcsolatához, és a jelleméhez is! Ha így is érez valaki a férje iránt, h agyonütné, meg ilyenek, akkor azt vele miért is kell tudatni (ha egyébként nem ad okot rá, és csak a fáradtság miatt van) ?! Én imádom a férjem, mindig imádtam, és imádni is fogom, ezen semmilyen kialvatlanság, vagy ordító gyermek nem változtat!
2013. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%

12: "ha meg annyira idegesìtő, béna alakok, minek mentetek hozzájuk, szültetek gyerekeket."


Mert nem így kezdték, az én volt férjem sem közölte előre, hogy majd elkölti magára a teljes fizetését, azt akarja, hogy én tartsam el egyedül a családot, de természetesen a háztartási munkákat is csináljam én, mert az női munka, a gyerekek nevelése pedig anyai feladat. Még a gyerekek születése előtt mintaférj volt, minden munkát megosztottunk, csak útközben elkényelmesedett és megunta, hogy a gyerek az 24 órás meló, nem ugyanaz mint unokaöcsinek jópofizni 1-3 órát (amit nálam jobban is csinált).

És igenis idegesítő, ha az együttélés során az egyik megreked egy szinten és nem alkalmazkodik az új feladatokhoz, a feleség nem azt érzi, hogy egy egyenrangú társa van hanem eggyel több gyereke mint ahányat szült, és nem a kicsikkel van a legtöbb probléma, hanem a túlfejlett hisztis lusta kiskamasszal.

2013. dec. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%

13: "Én imádom a férjem, mindig imádtam, és imádni is fogom, ezen semmilyen kialvatlanság, vagy ordító gyermek nem változtat!"


Meg is van már az az ordító kisgyerek vagy még csak tervezett? Mert ha még nincs ott, akkor várjuk meg inkább, mert tudod a rendszeres kialvatlanság még Teréz anyából is kihozná a vadállatot.

Én annak idején egy volt kolléganőn akadtam ki, amikor elmesélte, hogy mindig tart otthon műanyag tányért, hogy azt vágja a földhöz. Azt gondoltam, hogy ez is egy idegbeteg hisztérika. Na meglett a két gyerek, egy elől hagyott konzervnyitót úgy vágtam be a száradó tányérok közé, hogy minden ami ott volt darabokban dobhattam ki. Akkor már napok óta nem aludtam és csak annyit kértem, hogy olyan dolgokat amikkel a gyerek kárt tud magában és másban tenni, használat után elpakolja.

2013. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%

Néha én is kiakadok a rendetlenségen, de azért kinyírni még nem.jutott eszembe :D. Mert sokszor azért eszembe jutnak a jó tulajdonságai, hogy miért is szeretem :).

De az is szokott vígasztalni olyankor, hogy egy olyan pasi végképp kiakasztana (ismerek ilyet), aki azzal jön haza, hogy miért nincs rend, miért nincs kaja, miért piszkos a gyerek ruhája, stb.

Na, engem ez tudna totálisan padlóra küldeni.

Szóval hálás vagyok, hogy ő a férjem és nem más.

Persze azért szoktam dúlni fúlni, morogni magamban, de általában mire hazaér, én meg már rendet raktam, elmúlik.

Egyébként nekem is megfordult már a fejemben hasonló kérdés kiírása, csak egy kicsit finomítottabb formában :).

De jót nevettem a válaszokon :).

2013. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
13as vagyok, igen, ké 3 éven aluli fiam van.
2013. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igazán nem akartam vitát, biztos vannak nagyon nyugodt, harmonikus kapcsolatok, ahol a felek hulla fáradtan is jóban vannak. A miénk nem ilyen, és látom, nem vagyunk egyedül :) Szerintem ítélkezni meg olyanokkal jönni, hogy miért mentünk hozzájuk meg szültünk gyereket, tök felesleges, nem kell mindennek olyan flottul működni
2013. dec. 22. 13:36
 19/19 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt ilyen, és a gyerekeim között is ennyi a korkülönbség. De nálunk nem az én fáradtságom volt az oka, hanem az, hogy bejött részéről egy betegség (nem halálos, nem súlyos, de nem is egy torokgyuszi), és bizony hónapokon át abból állt, hogy éjjel aludt, nappal meg pihizett. Én ugye rohangáltam, mint a vakegér a két pici körül és az ő ápolása miatt, aztán beszólt, hogy milyen fáradt, mert ma délelőtt az orvosnál volt, délután meg boltban... Én meg minden éjjel 3-4 órákat aludtam... Na akkor nagyon is fejbe tudtam volna vágni egy serpenyővel, de inkább nyeltem egy nagyot és hallgattam. Mert ez a feleség dolga. :) Azóta kilábalt a baj nagyobbik gödréből, és majd 13 év együttlét után még mindig odafigyelünk egymásra,és "dúlalaláv". Nem hiszem, hogy rossz ember lennék, amiért néha megfordult ilyen a fejemben. :) És te sem vagy az!!!! :) És a férjed is jó férj,ha nem sértődött meg ezen a kijelentéseden. :) Az enyém biztos vérig sértődött volna,és a mai napig emlegetné, ha ilyet mondtam volna neki. :)
2013. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!