Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elfogadottabb az ha a...

Miért elfogadottabb az ha a gyerek az apját utálja és ütné meg legszívesebben mint ha az anyja iránt érezne így?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 11:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyik sem elfogadható!
2011. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De mégis,itt is olvasni h ha a gyerek irja h az apja hogyan bánik vele,legszívesebben,senki vagy alig páran irják h meg ne üsd a saját apád,mert akkor egy féreg vagy.

De ha az anyja iránt érez vki ekkora gyűlölet,akkor legyen hálás h megszülte

2011. ápr. 26. 12:02
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Én pl. hallottam olyat acsaládban ükmamámat terrorizálta afárje. egy szemét alkoholista ember volt. Odacsinált szerencsétlen mamának 10 gyereket a csóróságba, és verte rendszeresen.

a nagyobbik fiú tartotta el a kisebb testvéreit, amikor 13-14 éves lett. Később a nagyfiú megnősült.

Meglátogatta a mamát és a mama sír kék-zöld folt. Utánament az apjának (aki kocsmába volt) és szarrá verte!

Megmondta neki, ha még egyszer megveri a mamát, szarrá lesz pépelve!


Na ilyen esetekben jogos!

2011. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De ha az anya az aki idegbeteg veri és terorrizálja a családot akkor nem nézik el ha a gyerek csak egy pofonnal is kezet emelt az anyára
2011. ápr. 26. 12:08
 5/14 anonim ***** válasza:
a gyerek nem emelhet kezet a szülőre. Ha a szülő veszélyesen viselkedik, akkor segítséget kell kérni: nagyszülőtől, rokontól, védőnőtől, orvostól, rendőrtől, szomszédtól.
2011. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen véleményeket olvastál, az szerintem abból következik, hogy egy nőt nem szokás megütni. Szóval itt nem az anya-apa számít, hogy ki szült, ki nem szült. Hanem egyszerűen, hogy férfi vagy nő az illető.
2011. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem mindegy hogy az idegbeteg illető nő vagy férfi, igenis az ilyenek megérdemelnek egy kis elnáspángolást.Nem feltétlenül a verés a megoldás de ha más módja már nincs a terrorizálás megfékezésének akkor ez van.
2011. ápr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Férfi soha ne üssön meg egy nőt, mert gyengébb, és a másik nem tud védekezni. Szülőt pedig végképp ne.. De a legundorítóbb, mikor bizonyos szülők ezzel visszaélve tartják terrorban a családjukat. Ez megbocsáthatatlan, gerinctelen, alattomos, stb dolog. Ilyen esetben anélkül kell elhagyni ezt a környezetet, mielőtt még az amúgy normális gyereket is magába szippantaná, és tényleg kezet emelne rájuk.. Ezzel elindulva a lejtőn, ami általában pontosan ugyanolyan irányba tart, mint a szülei élete.
2011. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

nő=lelki terror

férfi=testi terror


én mindkettejüket megütném. anyut már megütöttem amikor akk is megalázott és megvert mikor én voltam az erősebb.

/régóta/ azóta már nempróbált meg megverni.


aput azért mert anyu miatt az alkoholba menekült. ő jó ember viszont időnként még mindig simán aztmondja h anyu orditozását csak így tudja kezelni.


amikor fiatal voltam én megütöttem apukámat. leöntöttem hideg vízzel mikor ivott.

ha rajta múlt volna elbukom az érettségit. mert érettségi elötti éjszaka szóltam neki h ébresszen fel mert napok óta alig alszom. aznap estedurván bebaszott. végül nem mertem elaludni csak azért tudtam elmenni.


mág sorolhatnám dehát egy szónak is 100 a vége.


lehet lepontozni viszont csak az pontozzon le aki már átélte ezeket

2011. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

13.07-es vagyok

aki aztmondja h nőt soha nem szabad megütni őt hányszor verte el egy nő? én nemtudom megszámolni hányszor rohantam a kert végébe bugyiban anyu miatt. hányszor ordítottam verés közben feleslegesen a szomszédok segitségére várva, hiába. hányszor sírtam éjszaka mert nemkaptam száraz kenyeret vízzel sem mert megvédtem a tesvéreimet.

2011. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!