Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálást szeretném...

Hozzátáplálást szeretném elkezdeni 4hós tápszeres babámnál, de nem tudom hogyan kezdjem, mivel, mikor, melyik étkezést váltsam ki bébiételekkel?

Figyelt kérdés
Idáig almalevet ivott pár kanállal, mást még nem adtam neki. Ha mást is szeretnék, bébiételt, azt hogyan kezdjem, melyikkel? Egy két kanállal először?
2009. nov. 26. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a tízórait váltottam ki először, majd az uzsonnát és később az ebédet. Először 2-3napig csak pár kanállal adtam, hogy ismerkedjen az ízzel és hogy lássam nincs-e allergiás reakció. Utána már annyit evet amennyi jól esett neki. Én nem leveztem hanem püréket adtam. Alma,barack,sütőtök,répa... Általában 4napig ette az új ízt, majd utána váltottam másikra, de ez babánként változó. Van aki kevesebb ideig ismerkedik, van aki tovább.
2009. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak annyit fűznék hozzá ( az első válaszoló tökéletesen leírta ), hogy mindenképp a délelőtti etetésnél próbálkozz először újdonságokkal, hogy ha valami baja lesz tőle, akkor ne estére jöjjön elő.
2009. nov. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!