Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kisfiamnak le-föl...

Másfél éves kisfiamnak le-föl ugrál a heréje. Ha melege van lent van, de ha fázik teljesen felugrik! EZ normális?

Figyelt kérdés
Mikor száll le teljesen? Másnál is van így?
2013. dec. 23. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
amennyiben azt érted ezalatt, hogy a testbe visszamegy, akkor nem normális, ha csak az egész zacsi megemelkedik, közelebb kerül a testéhez, de a golyók a zacsiban maradnak, akkor normális, minden pasinál így van
2013. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy visszamegy e a hasüregbe, de olyankor nagyon pici a zacsi, olyan mintha üres lenne. De amúgy meg szoktam érezni ha lent van.
2013. dec. 23. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális!

Figyeld meg a férjedét:)

2013. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

amikor összemegy picire, akkor is ki lehet tapogatni, hogy mind a két here lent van-e (ha a hátára fekteted, akkor szépen kirajzolódik a két golyó)

ha nincs, akkor vándorheréje van, ezt orvosolni kell, mert a meleg mint tudjuk nem jó a herének

2013. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is Igy van. Hidegben pici lesz a zacsi, de még abban is ki lehet tapogatni 2 golyót. Nekünk azt mondta a doki, hogy próbáljuk azt figyelni, hogy meleg vízben mizu. Ha ott mindig lenn van, akkor oké.
2013. dec. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nalunk sajna vandorol.Most figyelnem kell,o 3es fel eves.
2013. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az ilyen kérdésekben mindig a férjemet zaklatom, hiszen ő csak jobban tudja. Amúgy ezt csak most vetted észre? Mármint eddig nem volt vagy nem így történt?
2013. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor kissebb volt es neztek neki,akkor lent volt,ezert en nem is figyeltem annyira,de ranezesre ugy lattam hogy lent van. Most is sokszor ugynez ki,de ha megtapogatom,akkor erzem hogy csak az egyik van lent.
2013. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!