Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik nektek a Sznezsana nev?

Tetszik nektek a Sznezsana nev?

Figyelt kérdés

Oroszorszagban elek, a parom is orosz, szoval nem nagyon merulhet fel, hogy nem passzol a vezeteknevhez. :-) (amugy Morozov)

Tetszik nektek? Esetleg valamilyen mas nevet ajanlanatok? Barmilyen velemenyt szivesen fogadok :)

Udv, 21hkm


2013. dec. 23. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Orosz helyesirással, Sneziana? :) úgy tényleg szép, magyar helyesirással katasztrofa, pontosan, mint a SZKARLETT.
2013. dec. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Jégtánc ***** válasza:
Nekem volt kint Németországban Snezana nevü ismerősöm.Szép névnek tartom.Bár így leírva hogy Sznezsana kissé fura:) Mondjuk ő nem orosz .
2013. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Termeszetesen orosz helyesirassal, Sneziana :) (csak azert irtam, hogy "erzekeljetek", milyen kimondva :-)


Igazabol meg nagyon sok nev tetszik (Natasa, Daryna, Svetlana), de keptelenek vagyunk donteni :(

Bezzeg a kisfiunknak mar a foganas elott megvolt a neve :D (ikreink lesznek)

2013. dec. 23. 16:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem az orosz nevek közül a Natasa és Kátya tetszik, nem tudom az utóbbit ott hogy írják :)
2013. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. A többi közül, amit még felsoroltál, csak a Natasa.
2013. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
jajj te vagy a berki majmoló, aki 1000 kérdést tesz vesz/nap?
2013. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én ki se tudom mondani. :) de ott lehet hogy megszokott név de nekem mondjuk nem tetszik. Alekszis, Danikla.
2013. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Ezt nekem írtad 6.?

jajj te vagy a berki majmoló, aki 1000 kérdést tesz vesz/nap?


ha igen, akkor nem nyert. Arra a kérdésre én is válaszoltam, ezt: Az sem mindegy, hogy mi a vezetéknév. Nekem a Natasa nagyon tetszik (majdnem az lett az egyik lányom), a Zselykét meg mindig is rondának találtam. Bocsánat.

Viszont a két névnek (egy név párti vagyok) az az előnye, hogy a gyerek majd választhat, ha vmelyiket esetleg utálná.

Egyébként NEM GÁZ a Natasa Zselyke, az viszont BORZASZTÓAN GÁZ, hogy a Berkiék miatt adod.

2013. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6os, ez most nekem szolt?

Ha igen, en biztos nem, fogalmam nincs, ki vagy mi az a berki....

2013. dec. 23. 18:44
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem a Sznezsana annyira nem tetszik, és igaz, hogy szláv, de Oroszországban nem nagyon használják. A Darina sem orosz, orosz megfelelője a Dária (Dása). Ha orosz a párod, akkor jártas az orosz nevekben, nem? Jobban, mint itt a gyakorikon a legtöbb hozzászóló. Egyébként elég vicces lenne a Morozov Sznezsana név, a Morozov azt jelenti, hogy fagyos, a Sznezsana meg havast jelent, összeillő a két név:)

Amúgy nekem az Elena tetszik vagy a Léna pl. De rengeteg orosz női név van, google-ba üsd be és válogass:)

2013. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!