Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik nektek a Sznezsana nev?

Tetszik nektek a Sznezsana nev?

Figyelt kérdés

Oroszorszagban elek, a parom is orosz, szoval nem nagyon merulhet fel, hogy nem passzol a vezeteknevhez. :-) (amugy Morozov)

Tetszik nektek? Esetleg valamilyen mas nevet ajanlanatok? Barmilyen velemenyt szivesen fogadok :)

Udv, 21hkm


2013. dec. 23. 16:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10es, igen, ezen a fagyos-havas dolgon mi is sokat nevettunk :)) De mondjuk a ket nev kozott ott lesz az apai nev (esetunkben Igorevna) igy talan nem lesz annyira "fura" :)

De valoszinuleg marad a nev, az, hogy Sneziana, vagy Snezana, majd elvalik. :)) De becezve, mint Snezi, annyira tetszik :))

2013. dec. 23. 22:17
 12/14 anonim ***** válasza:

Én Ukrajnában élek, nálunk vannak Снежана-k :)

Szerintem szép név!

Mivel mi magyarlakta településen élünk, ezért mi olyan nevet "szoktunk" cálasztani, ami értelmes és szépen hangzik magyarul és ukránul is, de valószinüleg nálatok ez nem fontos.

Natasa rengeteg van, és Irina, de fpleg a Darina és Dana a menő. Na ezeket nem adnám a gyerekemnek.

2013. dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk Horvátországban is van Snezana. Nekem személy szerint nem tetszik, de persze mindenki úgy nevezi a gyerekét, ahogy neki tetszik. Szép és külföldön is kimondható családnevetek van, én ehhez egy könnyebben kimondható, nemzetközibb nevet választanék: Natasa, Lena, Karolina, Elizabeta, Teodora, Natalia (j-nélkül:), Ana, Ema (nálatok sincs duplabetűzés?). Szép babavárást:)
2013. dec. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Haaaaat Apuka gondolt a Natasara, de en is az vagyok, szoval leszavaztam.

Dee, van dupla betu (pl. Anna, ahogy irtad), de nekem az ilyen nevek sose tetszettek.

Koszonom szepen :))

2013. dec. 25. 12:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!