Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a 2,5 hós babának...

Lehet a 2,5 hós babának krémtúrot, sárgarépát turmixolva adni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 16:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akkor az ismerősöd nem normális. Te pedig ne az ismerősöd után menj, hanem azért van a védőnőd, hogy megkérdezd.
2009. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszi a válaszokat

2009. nov. 26. 18:56
 13/17 anonim ***** válasza:
Igazuk van, ne adj csak anyatejet vagy megfelelő tápszert, esetleg jó pár hónap múlva kezdheted a hozzátáplálást, de a védőnőd úgyis mondani fogja.
2009. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy akrja adni, vagy nem. Mert ha azt nézzük, kinek hiszel jobban... Annak, aki körülötted van és a saját szemeddel látod,hogy adja neki és nincs baja, vagy annak, aki tök idegen és azt mondja ne adja neki semmit 6 hónapos koráig. Ezt neked kell eldöntened kire hallgatsz. Mész a barátaid saját tapasztalata után, vagy mindent úgy csinálsz, ahogy a nagykönyvben megvan írva.
2009. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen én is halottam már ilyenről.Nagyon pici még, nem szabad neki mást adni, csak anyatejet, v. tápszert!

Lehet hogy az ismerősöd babájának most még nincs semmi baja (azon kívűl, hogy nem tudja megemészteni), de vajon majd kisgyerekként sem lesz?Vagy felnőttként?

Hozzátáplálni csak 6 hónap körül!

2009. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20.27 Nem másnap, harmadnap lesz baja tőle, hanem akár évek múlva. Nem véletlenül nem adnak ilyet 2,5 hónapos gyereknek, sőt semmi mást anyatejen vagy tápszeren kívül. Nem muszáj nagykönyv szerint nevelni, de nagyjából azért ideális, ahogy a nagykönyv bevezetteti az ételeket a kicsik étrendjébe. Én sem etetem a lányom nagykönyv szerint, sőt minden nap eszik túró rudit például, de azért arra figyeltem, hogy kb. azt adjam és akkor, amikor javasolják. Persze azt csinál amit akar.
2009. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mindenki azt csinál a gyerekével amit akar!

ÉS EZ A BAJ!

2009. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!