Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen komplikációd volt a...

Milyen komplikációd volt a babavárás, illetve a szülés alatt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 10:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Terhességi epepangás, ami miatt császár, ami miatt mélyvénás trombózis.
2013. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A méhlepény fedte a méhszájat. 26 hetesen 1 hétig kórházban voltam, mert bevéreztem, majd a 33. héten levált a lepény nagy része, azonnali császárom volt.
2013. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Toxémián és "méhszájon a méhlepény"-en kívül minden, ami nem ritka (halvaszülés, koraszülés, fejlődési rendellenesség,vetélés, vérezgetések, fenyegető vetélés... Egy-egy terhességen belül több kombináció volt mindig). Most vagyok ötödszörre terhes, jelenleg 14 hetes, de már másodszorra fenyegetővetélek. Nagyon szurkolok, h ennél nagyobb baj ne legyen.
2013. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
terhességi diabetesz
2013. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Epepangás, fenyegető vetélés barnázás miatt (Utrogestanra elmúlt), uh-s doki szerint 18 hetesen elkezdett rövidülni és a középső méhszáj nyílni a korai és gyakori keményedések miatt, másik doki az enyhe rövidülésen kívül semmit nem látott és később sem volt probléma, marékszámra magnézium, aztán indítani kellett 40+6-ra, vizesedtem, de nem volt toxémia, vérnyomás és vizelet rendben volt. Az ellenanyag szűrésen találtak vagy 6 féle antigént, ami miatt havonta kellett vérvételre járnom a kötelezőeken felül.
2013. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Baranka ***** válasza:
13 hetes terhes koromtól kezdve külső méhszájam egy ujjnyira nyitva volt. A kislányom farfekvéses volt így is született meg.
2013. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 SzCJudit ***** válasza:
Első terhességnél farfekvés és terhességi magasvérnyomás. Császár lett a vége. Műtét közben derült ki, hogy rendellenesen fejlődött a méhem és nem volt helye a kisfiamnak befordulni. Második terhességnél már tudtuk, hogy csak császárral szülhetek. Sajnos a méhem összetapadt a hugyhólyaggal ami megsérült és varrni kellett. 10 napig be voltam katéterezve és persze ennél a terhességnék is előjött a magasvéenyomás. Sajnos több babám már nem lehet de örülök, hogy van két egészséges kisfiam.
2013. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Terhességi cukor
2013. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Toxémia miatt 32. héten sürgősségi császár.
2013. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Terhességem végig probléma mentes volt, túl is hordtam majdnem 2 héttel, indították a szülést. Én barom pedig kitolás közben kinyitottam a szemem. (Nem mintha nem mondták volna el, hogy nem szabad...) Aztán annyit vettem észre hogy a fél szememre nem látok, csak duplán és homályosan. Szülés végeztével azonnal felküldtek szemészetre és neurológiára. Nem láttak sehol semmit. 2 hét alatt vissza húzódott. De amíg nem láttam javulást nagyon bevoltam szarva.
2013. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!