Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártatok már úgy hogy babátokn...

Jártatok már úgy hogy babátoknak kikevertétek a tápszert és nem volt elég?

Figyelt kérdés

És amikor kikevertek még egy kicsit hogy elég legyen addigra már nem kellett neki, nem fogadta el.

Mit csináltok a megmaradt tápszerrel?



2013. dec. 26. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiöntöttem, mert már az 1-2 órás tápszer is olyan büdös, hogy azt már nem adtam volna oda.
2013. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Honnan tudod, hogy nem elég neki?
2013. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindig annyi tápszert csináltam, amennyit az életkorának megfelelően csinálni lehetett. Amennyiben nem volt elég neki, mert még szívta volna az üvegből, akkor sem adtam neki rögtön, hanem később, hogy ne terheljem le a gyomrát. És akkor azt a keveset is megitta.

De párszor természetesen volt olyan, hogy maradt meg tápszer, mert annyira nem volt éhes, azt pedig kiöntöttem. Mivel rá is van írva a dobozra, hogy a megcsinált tápszert nem lehet tárolgatni, ki kell önteni. És azért inkább öntöm ki, minthogy bármi baja legyen tőle.

2013. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3 hónapos és 1 napos és 7 kg. És mostanában alig van étvágya alig eszik 40-120 ml eszik meg, nem győzöm ki önteni az adagokat.

Nappal maximum a 90 ml éjjel többet. 8-9 alkalommal eszik.

Nagyon betartja a 3 órát az etetések között.

Előfordult már az is hogy 180 ml evett meg.

Nem lehet túl etetni mert ha nem kell neki nem issza meg.

Nagyon nyugtalanul alszik nyáladzik, az ökle álltalában a szájában van, nyom mindent a szájába.

És úgy néz ki hogy a szem fogai ki akarnak bújni mert ahogy végig húzom az ujjam az ínyén érzem hogy karcol, és meg van duzzadva.

Onnan tudom hogy enne hogy már többet is megevett korábban és amint kiürült az üveg ordít hogy nincs több.

2013. dec. 26. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen nállunk is volt ilyen, a szokásos adagja nem volt elég,még szívta az üres cumisüveget meg sírt,mire kikevertem gyors egy 30 ml-t meg már nem kellett neki!

Én megkérdeztem a védőnőt:nyugodtan mehet ilyenkor a hűtőbe a kikevert tápszer azt csak nagy biznisz a tápszergyártó cégeknek,hogy öntsd ki!

2013. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja az lemardt,hogy a következő etetésnél melegvízbe beleállítottam a régi tápszert!Viszont nem kveretem össze a frissel ha esetleg abból is maradt volna ki akkor már azt tényleg ki kellett volna önteni!
2013. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!