Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aloe vera activator gél...

Aloe vera activator gél hasfájós babátoknak mennyire segitett? Tapasztalatokta lennék kiváncsi

Figyelt kérdés
Az a helyzet,h nem nagyon hiszem el,hogy egy sima aloe koncentrátum ,aminek arclemosó a neve segiteni tud a hasfájás csillapitásában,de annyira kétségbe esett vagyok a bab sirását hallgatva,hogy ennek a használatához folyamodnék...A létezö összes gyogyszert kipróbáltuk már de semmi sem segitett,ez az egyetlen amit még nem adtam neki,merjem megvenni?Megéri?
2013. dec. 18. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos nem adnám neki! Nálunk is volt hasfájás. Szoptatás alatt elhagytam a tejtermékeket, zsíros, fűszeres ételeket. Én kérdeztem az orvost és védőnőt is, azt mondták, hogy az infacol meg hasonlókban nyugtató van, szóval nem ajánlották! Babateáktól csak rosszabb lett, aztán ajánlotta egy ismerősöm a kamilla teát! Ízesítés nélkül csak simán. Az egy csoda volt, szinte azonnal hatott! 3 hónapos koráig minden nap innia kellett, mert ha egy nap is elfelejtettem, rögtön jött vissza a hasfájás. Aztán 3 hónapos kora körül már nem volt baj ha nem kapott. Én nem adnék neki gyógyszert! a kamilla természetes és még a bacikat is megöli. Az édesköményt nem ajánlom!
2013. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sógornőm minden más után kipróbálta és egycsapásra elmúlt a hasfájás, úgyhogy Ő onnantól kezdve csak azt adta a picurnak, sosem volt hasfájón onnantól. Nagyjából egy időben szült az egyik ismerőssel, aki nagyon panaszkodott, hogy nagyon hasfájós a babája és már mindent kipróbált. Ekkor adott neki belőle kicsit nekik, hogy próbálják is, és imába foglalták a nevét, náluk is bevált. Erről a két esetről tudok, akik használták. És nekik mellesleg be is jött.

Úgyhogy ha majd születik kistesó alapból ezzel fogok indítani, ha ő is hasfájós lesz, mert mi is végigszenvedtük az első 3 hónapot és semmi nem segített.


De ettől persze mindenkinek szíve joga máshogy tenni...

2013. dec. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Szia!Nem kell hinned benne, anélkül is működik és még nagyon sok mindenben tud segíteni a babánál is (pl fogzás, láz, fülfájás, görcsoldás stb).Nagyon megéri az árát és ha szeretnéd, még akár kedvezményesen meg tudod vásárolni.Attól, hogy a ránctalanító készlet része még másra is jó.Már újszülöttnek inkubátorban is adták.A stabilizált aloe vera natúr ivólevét is adhatod a babának.A gyógyszereket meg lehetőség szerint kerüld el.Jobbulást a gyermekednek!
2013. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget.Azt hiszem beruházok erre az aloe cuucra,ha már ugyis mindent kipróbáltam ez még igazán belefér...
2013. dec. 20. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Jó döntés, megéri beruháznod rá.Célszerű viszont közvetlenül a cégtől saját törzsvásárlói kártyára vásárolnod, hogy a legkedvezőbben juss hozzá.
2013. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kedves kérdező! Régi kérdés, de kíváncsi lennék, hogy végűl megvetted e és ha igen segített e?
2018. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!