Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes kezdeni a...

Mikor érdemes kezdeni a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Kislányom átlagnál fejlettebb. 2 hónapos és 6.5 kg. 65cm. És már mocorog a foga is. (Orvos mondta) sajnos refluxos és Laktóz érzékeny is. A Laktóz menteses Tápszertol folyamatosan bukik még suritovel is. Nagyon sokat szenvedünk emiatt az evéssel. Védőnő szerint a korai hozzátáplálás lesz majd a megoldás. De mégis mikortól lehet ?? 3 hónaptól már esetleg lehet kóstoltatni????

2013. dec. 26. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Erről a gasztrós dokit kérdezd, ne a gyerekorvost meg a védőnőt!

Szerintem három hónaposan még nem érett az emésztőrendszere a kóstoltatáshoz sem.

2013. dec. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Más országokban már 3 hósan kóstoltattjãk 4hósan már pürésitett zöldségekkel gyümölcsökkel etetik a babákat. Nem lesz az korai nyugi.
2013. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ! Ment a zöld kéz mindkettőtöknek! !
2013. dec. 26. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 4 hónapot azért megvárnám, de akkor már nyugodtan kezdheted. A sorrendről érdemes kikérdezni a gasztros dokit azért. A bukás amúgy ebben a korban normális, a kisfiam 7 hónapos kor körül hagyta el, addig rengeteget bukott, bármit csináltunk is. A gyerekorvos azt mondta, ez alkati kérdés és mindenki kinövi.
2013. dec. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, újraolvastam és látom, refluxos is... Mindenképp kérd ki a gasztros doki tanácsát szerintem!
2013. dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!