Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, h a baba jól...

Honnan tudom, h a baba jól lakott-e, ha mérni nem tudom, mert nagyon sír és a digitális mérleg nem méri ezért jól és eszik bimbóvédővel 30 percet, de utána 1-1,5 óra múlva sír, ordít? A bimbóvédőben van, hogy látom, van, h nem látom a tejcsit.

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is ez volt,hogy szoptatás után aludt egy órát aztán ismét lehetett. Ez ment 3hétig. Nem csak nekem voltak karikásak a szemeim...Sajnos tápszeres lett végül.
2008. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is hasonló volt ahelyízet. Próbáljatok olyan mérleget kölcsönözni, amit mikor mocorog a baba egy gomb megnyomásával lehet stabilizáni. Akkor azért elég jól mutatja a megevett kajcsit. Ezzel a módszerrel néhány nap alatt nálunk is kiderült a bibi, sajna nem volt elég a tejcsim és 3 hetes kora óta tápszeres. Ha így lenne ne keseredj el, próbáld szoptatni is amíg tudod. Nekünk már csak tápszer van, de nagyon szépen fejlődik, boldog, vidám baba. Sok sikert és boldog babázást.( Amúgy lehet, hogy van elég tejed, csak nem elég tápláló. Emiatt is lehet gyakrabban éhes, hiába van meg a mennyiség szopizásnál.)
2008. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A bimbóvédőt hagyd a francba.Sokkal hatékonyabban szopizik nélküle a baba.Lehet néhány napig fáj,de megéri.Tedd olyan gyaakran mellre,amilyen gyakran csak tudod,és fogyassz szoptatós teát.Esetleg szedhetsz tjserkentő homeós bogyót.Ne add fel,sikerülni fog!

Ha mellé kell táplálni felejtsd el a cumisüveget,amíg szopizik is.Kiskanállal.Sokáig fog tartani,de nem alakul ki a cumizavar.

Itt bővebben olvashatsz(A lap alján van egy jó szopis tea recept):

[link]

Itt pedig tanácsot is kérhetsz:

www.lll.hu


Jah,és pihenj amennyit csak tudsz.

2008. júl. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!